Публікації 7 основних правил спілкування зі співробітниками патрульної поліції

Більш болючої теми для водіїв, ніж спілкування з співробітниками поліції, повірте, немає.

Отже спробуємо виграти сутичку із співробітниками патрульної поліції:

1. Повертаємо відеореєстратор або просто включаємо відеозйомку на телефоні. Вже тільки небажання інспектора стати зіркою інтернету змусить його поводитися чемно і адекватно.

2. Далі просимо співробітника поліції надати посвідчення і записуємо П.І.Б., посада та номер жетона інспектора. До речі, якщо без жетона, він не має право нести службу. Зазвичай після перших двох дій співробітник поліції розуміє, що з Вами буде складно, тому побажає щасливої ​​дороги і буде шукати більш безхребетну жертву.

3. Якщо в контексті реформи, дізнайтеся причину зупинки Вашого авто. Зупинка без причини - порушення закону.

4. Не виходьте з машини. Жоден закон Вас до цього не зобов'язує. Опустіть скло та спілкуйтеся. У тому числі і для складання протоколу. Написали, принесли Вам в авто, і Ви спокійно сидите вивчаєте, не поспішаючи пишіть свої заперечення ..

5. Особливу увагу заповнення протоколу. Нічого не пишіть під диктовку. Втратьте 5 хвилин і напишіть, що з протоколом не згодні, правила не порушували і напишіть короткий опис ситуації. Тому що якщо напишете «Винен, каюсь», зворотне довести вже буде неможливо.

6. Також якщо інспектор збирається виписати постанову з конкретною сумою штрафу, в графі пояснень вкажіть «Прошу перенести розгляд протоколу в зв'язку з необхідністю звернутися за юридичною допомогою." У цьому випадку співробітник поліції призначить час і дату розгляду матеріалу в відділенні Національної поліції, куди Ви прийдете вже з адвокатом. Крім того, далеко не всі справи про адміністратіиних порушеннях розглядаються органами Нової поліції.

7. І останнє, виходячи з моєї постійної практики найефективніший спілкування в ДАІ. Якщо Ви відчуваєте, що ситуація виходить з-під контролю, відразу телефонуйте на гарячу номер Управління Нової поліції або в 102 і повідомте про те, що співробітники Нової поліції ведуть себе протизаконно із зазначенням конкретних імен і посад. Повірте, реакція буде миттєво

Юрист и адвокат в Киеве и Харькове

рекомендую до прочитання
Що робити якщо потрапив в ДТП і не винен?

     У наш час автомобіль не являється предметом розкоші, а скоріше служить засобом пересування. Але…

Розмір податку на "прощений" банком борг

Погашення кредиту - справа не з простих, особливо з огляду на різке зростання курсу долара по відношенню…

Чи можна не платити кредит під час карантину?

Чи можна не платити кредит під час карантину Кредитні правовідносини виникають з приводу отримання…

Пенсії військовослужбовцям та учасникам бойових дій

  Пенсійні виплати військовослужбовцям актуальна тема, не менше звичайних середньостатистичних пенсій.…