Адвокат по ДТП

Автоюрист в Харкові, Києві 

 

На жаль, дорожньо-транспортні пригоди є дуже частим явищем. Більшість позовів про відшкодування шкоди в Україні є наслідком аварій за участю автотранспортних засобів. Багато з нещасних випадків незначні, пошкодження транспортного засобу, як правило, можуть бути вирішено самостійно, через безпосередній контакт зі страховою компанією. Проте, аварії зі смертельними наслідками, заподіянням шкоди здоров'ю або іншого істотного збитку, потрапляють під юрисдикцію кримінального права і покарання може доходити до десяти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

 
Ми, як адвокати у кримінальних справах, надаємо такі послуги:
1 Прибуття на місце ДТП, аналіз дорожньої обстановки, "перша бесіда", участь в огляді місця ДТП
2 Повідомлення в страхову компанію про подію ДТП
3 Супровід при проходженні медичного огляду на наявність алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння
4 Юридична консультація, вибір стратегії і позиції захисту для Клієнта
5 Участь в автотехнічних експертизах, слідчих експериментах
6 Складання заяв, клопотань, адвокатських запитів
7 Представлення інтересів в судах в різних інстанцій

Адвокат по ДТП з потерпілими

За статистикою, в нашій країні за 2018 рік мешканці придбали 81,8 тисячі легкових автомобілів нового зразка. У 2017 році ця цифра була більше на 0,6%. Це означає, що кожна третя сім'я в Україні володіє новеньким автомобілем. Якщо врахувати двоколісні і вантажні транспортні засоби, то ця цифра буде виглядати досить переконливо. Концентрація автотранспортних засобів, передбачає почастішання виникнення проблемних ситуацій на дорозі, простими словами ДТП. В особливій зоні ризику великі міста України - Одеса, Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ та інші, а також траси міждержавного значення.

Дорожньо-транспортна пригода з юридичної точки зору може бути інкриміновано як адміністративне правопорушення (ст. 124 КУпАП), так і кримінальне (ст. 286 КК України). У будь-якому випадку може знадобитися адвокат по ДТП, який допоможе розібратися в ситуації і зробити її максимально нешкідливою для будь-якого учасника. Необхідний адвокат по ДТП в Харкові? Юридична компанія «RIYAKO & PARTNERS» - це всебічна допомога адвоката при ДТП, індивідуальний підхід і якісні послуги.

Роль Автоадвоката при ДТП

Юридична допомога при ДТП - це один з основних аспектів правильного поведінки і послідовного процесуальної поведінки учасника події. Ситуації на дорозі можуть бути результатом порушень, за які покладається позбавлення волі до 8 і 10 років за ч.ч. 2,3 ст. 286 КК України. Подібні правопорушення передбачають смертельний результат одного з учасників ДТП або постраждалих з тілесними ушкодженнями середньої тяжкості. Допомога адвоката при ДТП подібного роду просто необхідна. Крім того, для учасника важливо не упустити момент залучення фахівця. Ситуації з легким результатом не настільки плачевна, але присутність фахівця дає впевненість в точної процесуальної послідовності та порядку дій з боку правоохоронних органів, а також обвинуваченої сторони.

Адвокат по ДТП з потерпілими повинен бути підключений до процесу на початкових етапах його розвитку. Це буде безпечніше і набагато дешевше в наслідок. Фахівець зможе чітко сформулювати правову позицію, не упустити необхідні докази і запобігти майбутнім помилки в ведення справи. Більш того, юрист по ДТП, залучений вчасно зможе значно підвищити шанси позитивного результату справи в майбутньому.

За яких-небудь причин, учасники дорожньо-транспортної пригоди можуть забаритися і не звернутися по допомогу, зробити це занадто пізно, або гірше того, скористатися послугами несумлінного Автоадвоката. Повірте, залучити до справи професіонала ніколи не пізно. Досвід і обізнаність допоможуть вийти навіть із самої критичній ситуації, проаналізувати докази і побудувати захист. Наслідки зневаги допомогою фахівця можуть бути непоправними.

Неприємна ситуація на дорозі може трапитися з кожним з нас, але для учасника ДТП важливо не тільки вчасно звернутися до Автоадвоката, а й дотримуватися правильність і послідовність дій:

 • зупинити рух, викликати поліцію і Автоюрист по ДТП;
 • при наявності постраждалих надати негайну медичну допомогу і викликати швидку;
 • розставити всі необхідні знаки, які повідомлять про аварійну обстановку на дорозі;
 • знайти свідків події, записати номери телефонів для подальшої зв'язку при судовому розгляді або зустрічі в поліції;
 • ніколи не намагайтеся домовитися з іншою стороною;
 • ніколи не підписуйте паперів в стресовому стані без адвоката;
 • стежте за оформленням події, поки ваша юридична допомога при ДТП ще не прибула.

Автоадвокат в Харкові рекомендує дотримуватися подібних правил поведінки, як учасникам потерпілої, так і винуватою боку. Кращим варіантом буде негайна зв'язок з фахівцем, що допоможе правильно оформити необхідні документи, пройти експертизи та вберегтися від необдуманих вчинків. Головна роль юриста по ДТП в Харкові - це повний контроль і спостереження за дотримання прав будь-якого з учасників ситуації на дорозі.

Наші послуги

Якщо ви потребуєте фахівця високого профілю, тоді юридична допомога при ДТП від компанії «RIYAKO & PARTNERS» - це те, що вам потрібно! Адвокат по ДТП в Харкові від нашої компанії - це висококласний фахівець, який може швидко відреагувати на будь-яку ситуацію, чітко сформулювати дії учасники події та побудувати майбутню захист. Атовдвокат в Харкові від нашої команди пропонує клієнтам такий повний перелік послуг:

 • консультація адвоката по ДТП;
 • захист в адміністративних справах по ДТП;
 • захист в ситуації з позбавленням водійських прав;
 • захист Автоюрист в кримінальних справах по ДТП;
 • підготовка апеляційних скарг, заяв і клопотань;
 • представницький в суді.

Після дорожньо-транспортної пригоди може виникнути ряд певних ситуацій, де необхідна юридична допомога не тільки при безпосередньому розгляді справи, а й у вирішенні інших, додаткових питань. До таких послуг можна віднести:

 • регулювання страхових суперечок після ДТП;
 • медіація при ДТП;
 • організація експертизи технічного стану автомобіля бере участь в ДТП;
 • стягнення шкоди при поломці від поганих доріг;
 • допомога при суперечках з автопарками, службами таксі.

Звернутися за допомогою в компанію «RIYAKO & PARTNERS» можна в будь-який зручний час по телефону, електронну адресу або відвідати офіс в центрі міста Харків. Ми завжди готові допомогти в критичній ситуації або вирішити проблему, яка виникла після недобросовісної роботи.

Чому клієнти обирають «RIYAKO & PARTNERS»?

«RIYAKO & PARTNERS» - це компанія, яка пропонує тільки професійні юридичні послуги. Ми готові подбати про клієнта і надати консультацію при ДТП, а також Автоадвоката по ДТП в Харкові. Скориставшись послугами, ви отримуєте гідного захисника і консультанта, компетентного і досвідченого в подібних справах. Ми надаємо всебічну юридичну допомогу при ДТП зі смертельними наслідками, тяжкими тілесними ушкодженнями, а також супутні юридичні послуги.

Зв'язатися з фахівцями «RIYAKO & PARTNERS» можна в будь-який час, адже ми працюємо 24/7.

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!