Андрій Тімонов
Riyako

Адвокат, радник

Андрій Тимонов - адвокат з більш ніж десятирічним стажем роботи, радник юридичної компанії RIYAKO & PARTNERS.

Основна спеціалізація - податкове право, консультування бізнесу з питань податкового планування та оптимізації оподаткування господарської діяльності, захист інтересів у спорах з податковими органами і в кримінальних справах пов'язаних з податковими злочинами.

Освіта:

  • 2004-2009 ХНУ ім. В.Н. Каразіна, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «Спеціаліст в області права»;
    2008-2011 НТУ ХПІ, спеціальність «Облік і аудит», кваліфікація «Економіст-аналітик».

Досвід роботи:

З вересня 2008 по квітень 2009 - юрист ТОВ «Телерадіокомпанія« Регіон ».

З квітня 2009 по січень 2012 - старший державний податковий інспектор юридичного відділу в Державній податковій інспекції Дзержинського району міста Харкова.

З січня 2012 по травень 2012 - завідувач сектору інформаційно-аналітичного забезпечення та звітності юридичного відділу в Державній податковій інспекції Дзержинського району міста Харкова.

З травня 2012 по серпень 2013 - начальник юридичного відділу в Державній податковій інспекції Московського району міста Харкова.

З серпня 2013 по грудень 2015 - заступник начальника відділу правового супроводу планових перевірок управління правової роботи Головного управління Державної фіскальної служби України в Харківській області.

З грудня 2015 по жовтень 2016 - завідувач юридичного сектору Орджонікідзевської ОДПІ УКРІНФОРМ в Запорізькій області.

З жовтня 2016 по серпень 2017 - головний податковий інспектор відділу адміністрування ПДВ Східної ОДПІ УКРІНФОРМ в Харківській області.

З серпня 2017 по липень 2018 - головний податковий інспектор юридичного відділу Харківського управління Офісу великих платників УКРІНФОРМ України

З січня 2019 - приватна адвокатська практика.

Андрій має колосальний досвід роботи з питань захисту клієнтів від незаконних і необґрунтованих претензій податкових органів.

Крім активної наукової діяльності, Андрій систематично консультує галузеві асоціації та виступає у якості спікера на профільних масових заходах.


Неодноразово захищав інтереси суб'єктів господарювання в судах, в суперечках з податковими органами щодо скасування податкових повідомлень-рішень, відмови в реєстрації податкових накладних, позбавлення статусу платника ПДВ та єдиного податку, відмови в реєстрації таблиці платника ПДВ.
Осуществляет консультирование бизнеса по вопросам правильного налогового планирования с целью минимизации рисков блокирования деятельности предприятия путем включения в список «рисковых» и оптимизации налоговой нагрузки на предприятие.

Знання мов:

 українська, англійська, російська;

 

 Членство в організаціях:

  • Національна асоціація адвокатів України