Новини права Бюст Маршала Жукова повернули на його законне місце

Бюст Маршала Жукова повернули на його законне місце

Бюст Маршала Жукова повернули на його законне місце 11 липня. Відновити його первісний стан пообіцяли ще місяць тому.

Нагадаємо, що памятник Маршала Жукова повалили активісти декількох громадських організацій ще на початку червня, саме в той момент, коли в Палаці Спорту відбувався з'їзд партії під керівництвом Г.А. Кернеса. До цього своє невдоволення висловлювали щодо відновлення памятника та виходили на гучні акції протесту представники різних громадських орагнізацій. Однак всі їх дії залишались без уваги представників місцевої влади.
Активісти налаштовані "прибрати" даний монумент в законному порядку - через місцевий суд.

Вчиняти подібні дії через суд радить адвокат, керівник цивільної практики ЮК "Riyako&Partners" - Микола Максимов. Як зазначає адвокат - вчиняти дії по демонтажу памятників архітектури варто лише при наявності відповідного дозволу органів місцевої влади. Інакше - за такі дії передбачена відповідальність як адміністративна так і кримінальна.

Якщо ж хтось вважає дії міської ради стосовно монументів незаконними (їхню побудову, реконструкцію, знесення), то звертатись, як радить адвокат, до адміністративного суду з позовом до Міськради.

Детальніше по темі: https://atn.ua/obshchestvo/snova-povalyat-vernem-eshche-raz-v-merii-rasskazali-o-vosstanovlenii-skandalnogo?fbclid=IwAR0cqxA8NcYCQueUA_p9kmHOK94t0sbovjcLtOHuR53SdsOpOUbJrhPFZgc

рекомендую до прочитання
Презентація навчального курсу РЄ Європейської програми навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій (HELP) Презентація навчального курсу РЄ Європейської програми навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій (HELP)

23 листопада 2019 р. відбулась презентація навчального курсу РЄ Європейської програми навчання у сфері…

Моніторинг адміністративного процесу в Україні.

Будь-який процес реформ і змін в першу чергу не обходиться без оцінки та аналітики з боку експертів.…

Дитячий садок (школа) відмовляють прийняти дитину до себе без щеплень Дитячий садок (школа) відмовляють прийняти дитину до себе без щеплень

Дитячий садок (школа) відмовляють прийняти дитину до себе, мотивуючи тим, що відсутні щеплення (належна…

Новий Закон Новий Закон "Про житлово-комунальні послуги"

з 1 травня почав діяти новий Закон "Про житлово-комунальні послуги", який має стати першим кроком до…