Публікації Договір про супровід сайту

Чимало проблемних питань виникає після створення інтернет сайту для ведення свого бізнесу. Однією з таких проблем стає оновлення сайту, що включає в себе додавання нової інформації, сторінок, моніторинг сайту, просування сайту, стабільне резервне копіювання і ін.

У даній статті ми розберемо три ключових питання, а саме:

• що взагалі собою являє договір на супровід сайту?

• для чого потрібен цей договір?

• деякі нюанси цього договору.

 

Що взагалі собою являє договір на супровід сайту?

За договором на супровід сайту одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням і оплаті іншого боку (замовник), надавати комплекс визначених договором послуг.

Це найпростіше і зрозуміле поняття, деякі в це поняття намагаються вкласти перелік послуг які будуть надаватися за договором, але раджу Вам цього не робити. Якщо Ви хочете скласти якісний і повний договір, тоді перелік послуг які будуть надаватися за договором краще вказати окремим пунктом або взагалі додатковою угодою, в який простіше буде вносити доповнення і зміни про послуги, що надаються.

 

Для чого потрібен цей договір про супровід сайту?

Основне завдання договору, це захист і забезпечення Ваших інтересів. Захист полягає в офіційному оформленні відносин Замовника і Виконавця, тобто в разі вирішення спорів у судовому порядку у Замовника є документ, який свідчить про існування правовідносин між ним і Виконавцем, де вказані основні права, обов'язки сторін, поняття використовуються в цьому договорі та інше.

Забезпечуються Ваші інтереси шляхом повного викладу завдань покладених на Виконавця, і які Він зобов'язується виконувати підписавши договір. Оскільки в договорі буде повний виклад всіх завдань (послуг) Виконавець не зможе відійти від них або відмовитися від їх виконання, оскільки вони вказані в договорі.

Нюанси даного виду договорів.

Для такого роду договорів велике значення має узгодження і виклад в договорі понять які будуть використовуватися. Це робиться для того, щоб уникнути різного роду розбіжностей і різного тлумачення даних понять в майбутньому.

Як я вказував вище, необхідно скласти перелік послуг які надаватиме виконавець. Краще вказувати їх у додатковій угоді, оскільки стрімкий розвиток технологій спричиняє нові можливості які можуть бути використані сайтом, а тому для підтримки сайту, щоб встановити і підтримувати нові можливості їх потрібно буде також внести до переліку послуг, що надаються. Звідси випливає і наступна важливі умова, а саме порядок внесення змін і доповнень до договору.

Якщо Ви надаєте в користування об'єкти авторського права, то потрібно визначити долю таких об'єктів. Цей пункт потрібен для захисту своїх авторських прав замовником у разі непорозумінь з цього приводу.

Порядок прийому-передачі робіт, оплата, терміни виконання та оплати послуг і багато іншого також треба детально описувати і обговорювати.

Треба з усією увагою і відповідальністю підходити до такого договору, для позитивного результату і вирішення спорів у разі їх появи.

Замовити консультацію, а також такий тип договору Ви зможете в нашій компанії. Також Ми пропонуємо супроводжувати Вас весь термін дії такого договору, з чим Вам буде набагато простіше вести даний вид правовідносин.

Хороший адвокат в Харькове

рекомендую до прочитання
Установчі документи: як грамотно скласти Установчі документи: як грамотно скласти

Питання реєстрації юридичних осіб регулюється Цивільним кодексом України, Законом України "Про реєстрацію…

Як купити квартиру в новобудові через членство в кооперативі

При покупці квартири в новобудові на стадії будівництва потрібно пам'ятати - Ви не купуєте право власності…

Нова поліція України: що змінилося? Нова поліція України: що змінилося?

В даній статті наведені важливі аспекти діяльності нової структурної одиниці вітчизняної міліції - Національної…

Як діяти в разі придбання товару поганої якості Як діяти в разі придбання товару поганої якості

В даній статті наведені найбільш корисні посилання на Закон України "Про захист прав споживачів", які…