Публікації Як перевірити себе на штрафи?

В Україні система штрафів за порушення правил дорожнього руху одна з найдешевших в світі. Виставляти рахунок за порушення - це нормальна практика для контролю за правопорушники. Як показує практика, чим жорсткіше покарання (в даному випадку величина штрафу), тим ефективніше виховний захід. Саме тому грошова сума за перевищення швидкості та інші порушення на дорозі повинна бути настільки високою, щоб водій не допускав про можливість халатного поведінки.
Кожен водій раз у житті потрапляв у ситуацію, коли його штрафували. Це міг бути серйозний проступок чи банальна парковка в недозволеному місці. До слова, саме останній випадок вимагає додаткової інформації. Просто не помітити квитанції, її занесло вітром або трапилося ряд інших банальних причин, за якими штраф не буде сплачено вчасно. Далі підуть додаткові проблеми. Існує ряд шахрайських схем, які можуть провертатися без відома власника машини, а після, на пошту надходять скарги і претензії збоку правоохоронних органів. Є ризик купити машину з несплаченими штрафами.
Ці нюанси не банальні і водії часто задаються питанням: "Як дізнатися скільки штрафів у мене?". Ми постараємося чітко пояснити, де дізнатися свої штрафи.

Поліція і Міністерство юстиції України

У будь-якій незрозумілій ситуації потрібно звернутися в поліцію і поцікавитися про заборгованість по штрафах на машину. Як дізнатися чи є штрафи в поліції? Зробити це можна двома способами - відвідати поліцейську дільницю або зателефонувати. Співробітник поліції, необхідного вам відділу зажадає інформацію про автомобіль і зможе надати на її основі детальну інформацію.
Оплата штрафів здійснюється в виконавчій службі два рази в тиждень в певний час. Будьте готові постояти в черзі і зіткнутися з іншими бюрократичними нюансами. Обробка платежів і його оформлення може зайняти деякий час. Похід в державні органи - це завжди епопея.
Існує офіційний сервіс Міністерства юстиції. Відвідувати регіональне відділення не обов'язково, досить зайти на сайт, знайти Єдиний реєстр боржників. Сервіс працює на базі сайту Міністерства юстиції України. Відвідувач вводить необхідну інформацію і отримує за реєстраційним номером картки платника податків все оформлені на нього штрафи. Особливо зручний Єдиний реєстр боржників при покупці автомобіля. Ви легко і швидко дізнаєтеся наскільки чесним був ваш продавець.

Новітні технології

Сучасні технології добралися не тільки до державних органів, а й зуміли заточити їх у смартфони. Перевірити машину на штрафи можна навіть в мобільному додатку!
Проект "Штрафи UA" - це сучасний підхід до оплати і обчисленню штрафів. Запуск програми стався в 2017 році, але робота закипіла ще в 2015. Створення подібної системи в нашій країні, означало дати кожному громадянину відкритий доступ до бази даних штрафів ПДР. Погодитися на таке було складним для консервативних любителів старої доброї "бумажчіни". Через час інкубаційна програма пройшла успішний відбір і з'явилося мобільний додаток. Сервіс "Штрафи UA" пропонував перевірку наявності штрафу за номером постанови про нього і дає можливість відразу оплатити його. У мобільному додатку процедура стала ще швидше і легше.

Сьогодні, завдяки сервісу "Штрафи UA" дізнатися чи є штрафи за номером машини і посвідчення водія. Навіщо така швидкість при оплаті штрафів? Основні причини очевидні:

  1. Повідомлення про нові штрафи.
  2. Швидка оплата захистить від зростання пені.
  3. У будь-якій точці країни ви зможете зробити оплату.
  4. Онлайн-режим дозволяє контролювати статус обробки платежу.

Перший пункт для багатьох водіїв є найважливішим. Відразу після реєстрації штрафу за порушення ПДР співробітником поліції, ви отримаєте повідомлення на свій смартфон про те, що є порушення. Це допоможе не затягувати з оплатою і зростанням пені. Відразу оплатити штраф можливості немає? Нагадування буде приходити з інтервалом у часі, поки сума не буде внесена.
Сервіс "Штрафи UA" оснащений необхідною інформацій та доступом до бази даних. Права користувача і особисті дані захищені.

рекомендую до прочитання
Іпотека на пальцях

Іпотека - це форма застави, яка є гарантією виконання певних обов'язків за договором. Йтиметься про нерухоме…

Пенсії підприємцям

Пенсійний питання для працюючої людини зрозумілий і простий. Працюй офіційно - отримуй пенсію за трудовий…

Авторське право

Варіант № 1 (в порядку захисту від недобросовісної конкуренції) За загальним правилом РЕКЛАМА НЕ Є…

Виїзд з дитиною на постійне місце проживання за кордон Виїзд з дитиною на постійне місце проживання за кордон

Згідно Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" громадяни України…