Публікації Нові штрафи за водіння в нетверезому вигляді

Штрафы начинают действовать с 27.07.16

Нові штрафи за водіння в нетверезому вигляді

Останнім часом все частіше із засобів масової інформації ми чуємо про те, що десь сталося жахливе ДТП з вини нетверезого водія. На сьогоднішній день це велика проблема для нашого суспільства.

У зв'язку з цим, щоб хоч якось зменшити випадки водіння в нетверезому вигляді, влада вирішила посилити покарання за це порушення Правил дорожнього руху.

25 липня Президент України підписав закон про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині посилення покарання за керування автотранспорту в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння або під впливом медичних препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Тепер, якщо Ви вирішили сісти за кермо автомобіля в нетверезому вигляді, то будьте готові сплатити штраф у розмірі 10 200 гривень і попрощатися зі своїм водійським посвідченням на 1 рік.

Якщо ж протягом наступних двох років Ви вирішили знову повторити свій «подвиг» і сісти за кермо автомобіля в нетверезому вигляді, то Вам це обійдеться в 20 400 гривень і позбавлення водійського посвідчення на 3 роки.

Ну а якщо і це Вас не зупинило і протягом 5 років Ви знову сіли за кермо автомобіля в нетверезому вигляді, тоді Вам доведеться заплатити досить велику суму - 40 800 гривень і розлучитися з водійським посвідченням на цілих 10 років.

Так що вибирати Вам, чи варто ризикувати такою сумою грошей і водійським посвідченням, а в гіршому випадку здоров'ям і життям або своєї, або інших осіб, або все-таки дешевше скористатися послугами іншого транспорту.


https://riyako.com.ua

 

рекомендую до прочитання
Чи можна не платити кредит під час карантину?

Кредитні правовідносини виникають з приводу отримання грошових коштів на засадах повернення, строковості,…

Ухвалення житлового будинку в експлуатацію: порядок, особливості, практичні поради Ухвалення житлового будинку в експлуатацію: порядок, особливості, практичні поради

Фінальним етапом будівельних робіт будь-якої складності є введення об'єкта нерухомості в експлуатацію.

Отримання житлової субсидії

Оплата комунальних послуг лягає важким тягарем на громадян і держава намагається створити механізм, коли…

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Недостатньо висока пенсія для українців змушує багатьох шукати роботу і після виходу на офіційний відпочинок.…