Публікації Нові штрафи за водіння в нетверезому вигляді

Штрафы начинают действовать с 27.07.16

Останнім часом все частіше із засобів масової інформації ми чуємо про те, що десь сталося жахливе ДТП з вини нетверезого водія. На сьогоднішній день це велика проблема для нашого суспільства.

У зв'язку з цим, щоб хоч якось зменшити випадки водіння в нетверезому вигляді, влада вирішила посилити покарання за це порушення Правил дорожнього руху.

25 липня Президент України підписав закон про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині посилення покарання за керування автотранспорту в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння або під впливом медичних препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Тепер, якщо Ви вирішили сісти за кермо автомобіля в нетверезому вигляді, то будьте готові сплатити штраф у розмірі 10 200 гривень і попрощатися зі своїм водійським посвідченням на 1 рік.

Якщо ж протягом наступних двох років Ви вирішили знову повторити свій «подвиг» і сісти за кермо автомобіля в нетверезому вигляді, то Вам це обійдеться в 20 400 гривень і позбавлення водійського посвідчення на 3 роки.

Ну а якщо і це Вас не зупинило і протягом 5 років Ви знову сіли за кермо автомобіля в нетверезому вигляді, тоді Вам доведеться заплатити досить велику суму - 40 800 гривень і розлучитися з водійським посвідченням на цілих 10 років.

Так що вибирати Вам, чи варто ризикувати такою сумою грошей і водійським посвідченням, а в гіршому випадку здоров'ям і життям або своєї, або інших осіб, або все-таки дешевше скористатися послугами іншого транспорту.


https://riyako.com.ua

 

рекомендую до прочитання
Блокування податкових накладних

Всі суб'єкти господарювання, що працюють на додану вартість, рано чи пізно зустрічаються з такою річчю…

Як перевірити себе на штрафи?

В Україні система штрафів за порушення правил дорожнього руху одна з найдешевших в світі. Виставляти…

Договір на створення інтернет-магазину

Ви хочете створити свій бізнес або просувати нові товари або створити хорошу рекламу свого магазину?…

Вивіз і ввезення валюти в Україні

Вивіз і ввезення валюти в Україні в 2021-2022 році Вивіз і ввезення валюти в Україні в 2021-2022,…