Оформлення землі Юридична допомога в оформленні прав власності на землю, приватизації та розділі земельних ділянок, отриманні кадастрового номера

Адвокат по приватизації землі в Харкові та Києві, прісвоєння кадастрового номера

 

Оформлення ділянки у власність - важливий етап підтвердження прав для кожного власника. Це пов'язано з відвідуванням різних інстанцій, отриманням і оформленням цілого ряду дозвільної та іншої документації. Вам буде потрібно час і чималі зусилля. Саме тому право власності на землю краще оформляти, заручившись підтримкою професіоналів. Досвідчений юрист по земельних спорах не тільки проконтролює і допоможе в зборі даних, але і в значній мірі прискорить процес.

Наш адвокат із земельних питань надасть вам якісний юридичний супровід в питаннях оформлення і переоформлення земельних ділянок (приватизація землі), зміни їх цільового призначення, отримання кадастрового номера, об'єднання та поділу.

 
Riyako

Максимов Микола має досвід роботи у сфері права більше ніж п'ять років, з яких близько двох років успішно займається адвокатською діяльністю.

Максимов Микола очолює в Юридичній компанії "RIYAKO&PARTNERS" напрямок послуг для фізичних осіб. Спеціалізується і має успішні кейси у сфері нерухомості, кредитних та іпотечних суперечок, корпоративного та податкового права.

https://riyako.com.ua/ua/maksymov-mykola 

Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Юридична консультація адвоката із земельних питань
2 Зміна цільового призначення земельної ділянки
3 Визнання і оформлення права власності на землю
4 Оскарження відмови в приватизації земельної ділянки
5 Допомога в розділі земельних ділянок
6 Допомога в складанні договорів і супровід угод

Як оформити землю у власність (приватизація земельної ділянки)

Процедура має свій алгоритм. Розроблений фахівцями «Ріяко і партнери» порядок, допоможе Вам істотно скоротити час, що витрачається на кожен з її етапів, а також зменшити фінансові витрати. Юристи нашої компанії пропонують вам повний супровід ваших дій (оформлення землі в Києві, Харкові) в наступних питаннях:

 • розробка кадастрового плану;
 • укладення договору про підготовку техдокументації (план і визначення кордонів), отримання паперової копії техдокументації і відповідного XML-файла;
 • проведення геодезичних досліджень і кадастрової зйомки;
 • узгодження технічної документації в різних органах (Центр надання адміністративних послуг з подальшим погодженням в Госгеокадастре, Управління архітектури, земельних ресурсів);
 • державна реєстрація (присвоєння кадастрового номера);
 • складання та подання заяви заяву на ім'я Харківського міського голови про передачу ділянки у власність, з подальшим розглядом питання на сесії міськради;
 • отримання правовстановлюючого акту (свідоцтво про право власності).

Документи, необхідні для початку процедури:

 • копія громадянського паспорта;
 • копія ідентифікаційного коду (ІПН);
 • техпаспорт будинку (якщо мова йде про територію, на якій знаходиться житловий будинок);
 • правовстановлюючі документи на будинок (нотаріально завірені копії).

Порядок оформлення документів на землю передбачає наявність і інших документів, перелік яких ви можете дізнатися у адвоката по земельних спорах (в залежності від конкретно вашої ситуації). Серед інших можуть знадобитися фото земельної ділянки, оригінал виписки з Державного реєстру майнових прав на нерухоме майно, геодезична зйомка, відмова від подальшого використання земельної ділянки від попереднього користувача і т.д.

Якщо ви збираєтеся об'єднати або розділити кілька земельних ділянок, вам також слід пам'ятати про юридичні тонкощі. Для поділюваних ділянок важливо присвоєння нового кадастрового номера кожному, а для об'єднуються - одне цільове призначення. Більш детальну інформацію про деталі процедури ви можете дізнатися, проконсультувавшись з юристом по земельному праву в юридичній компанії «Ріяко і партнери».

Присвоєння кадастрового номера в Києві, Харкові

Кадастровий номер земельної ділянки - це індивідуальний номер земельної ділянки, що не повторюється на всій території України, складається з послідовності цифр і знаків, присвоюється земельній ділянці при його державної реєстрації і зберігається за ним протягом усього часу існування (ст.1 ЗУ «Про Державний земельний кадастр »).

Присвоєння кадастрового номера є обов'язковою процедурою при оформленні права власності на землю.

 

Відновлення документів на землю Київ, Харків

Юристи компанії «Ріяко і партнери» допоможуть Вам не тільки оформити права, але і відновити втрачені або пошкоджені акти. Наші юристи правильно і в найкоротші терміни складуть і подадуть заяву про відновлення в органи реєстрації, розкажуть, які документи слід підготувати і додати до заяви.

Як бачите, приватизація ділянки або його переоформлення - завдання не з легких. Займаючись питанням самостійно, ви ризикуєте втратити чимало часу на виконання різних дій, які в підсумку можуть і не знадобитися. Або навпаки: зібравши пакет документів і чекаючи своєї черги у чергового кабінету, раптом з'ясується, що у вас немає важливою паперу. Щоб не допустити такої ситуації - скористайтеся послугами юриста із земельних питань.

Звертаючись до адвокатів «Ріяко і партнери», ви завжди зможете розраховувати швидке професійне вирішення питання і гнучкі умови співпраці.

Якщо вас цікавить приватизація землі в Харкові, будь-які питання по держземкадастр, оформлення та переоформлення - ви зайшли за адресою! Тут вам точно допоможуть!

Не чекайте слушної нагоди - телефонуйте прямо зараз і наш юрист в Харкові дасть вам першу консультацію!


РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ


Приватизація земельної ділянки

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!