Оформлення землі і нерухомості Юридичні послуги по оренді землі, продажу та оренди нерухомості.

Юридична допомога в оформленні землі та нерухомості 

 

На сьогоднішній день одним з найбільш цінних ресурсів є земля. Це те, за допомогою чого можна здійснювати різного роду операції: викуп землі, продаж, передача в оренду та інше. Ринок землі та нерухомості в сучасному світі набирає все більше і більше обертів з кожним днем. Його правове регулювання теж не стоїть на місці, а розвивається. З кожним роком підприємства розширюючи свої обсяги виробництва купують нові ділянки землі, беруть в оренду як землю, так і нерухомість. Оформлення оренди землі - процес довгий і скрутний тільки в тому випадку, якщо ви не спеціалізуєтесь в даному питанні. Звернувшись за допомогою до висококваліфікованих фахівців, ви отримуєте якісне надання юридичних послуг в даній сфері діяльності.

 
Riyako

Максимов Микола має досвід роботи у сфері права понад п'ять років, з яких близько двох років успішно займається адвокатською діяльністю.

Максимов Микола очолює в Юридичній компанії "RIYAKO&PARTNERS" напрямок послуг для фізичних осіб. Спеціалізується і має успішні кейси у сфері нерухомості, кредитних та іпотечних суперечок, корпоративного та податкового права.

Досвід роботи та глибокі теоретичні знання є базовими для високої якості послуг, що надаються. За час практики Максимов Микола провів близько однієї тисячі консультацій, надав послуги в більш ніж двохстах проєктах. Вражаюча статистика (близько 90 відсотків позитивно дозволених конфліктів) і високий сервіс - відмінна риса напрямки послуг для фізичних осіб в Юридичній компанії "RIYAKO&PARTNERS".

https://riyako.com.ua/ua/maksymov-mykola 

Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Консультації з питань оформлення землі і нерухомості
2 Оформлення оренди або викупу земельної ділянки для підприємства
3 Захист в суперечках, пов'язаних із земельними питаннями
4 Оформлення права власності на нерухоме майно
5 Захист в суперечках, пов'язаних з нерухомістю
6 Експертиза документів і супровід угод з нерухомістю
7 Експертиза документів і супровід угод із землею

Коли потрібні наші послуги?

Будь-яка угода, щодо земельних питань, оформлення прав на нерухомість регламентується чинним законодавством країни, яке, як правило, піддається постійним коректуванням. У зв'язку з цим, клієнти стикаються з рядом непередбачених обставин, які перешкоджають їх подальших дій. Виходячи з цього, консультація адвоката по оренді землі, послуги щодо землевідведення можуть знадобиться при появі хоча б однієї з цих причин, а саме:

 • порушення законних прав на землю;
 • виникнення потреби юридичного супроводу при укладенні договору оренди землі;
 • допомога адвоката у зв'язку з придбанням об'єкта нерухомості;
 • реєстрація права власності на нерухомість;
 • юридичні послуги щодо землевідведення;
 • юридична допомога при оформленні документів на землю, складання договору купівлі-продажу ділянки, оренди нерухомості;
 • представництво інтересів клієнта в різного роду переговорах;
 • юридична консультаційна допомога при приватизації ділянки землі, розміщення тимчасових споруд;
 • врегулювання суперечок щодо обмеження власності на землю.

Наші адвокати надають весь необхідний спектр послуг, а саме:

 1. підготовка необхідного пакету документів для оформлення оренди / викупу земельної ділянки на основі діючої законодавчої бази, для участі в конкурсах і тендерах;
 2. правовий аналіз документації;
 3. юридичний супровід угод з нерухомістю;
 4. юридичні консультації з питань земельного податку, оподаткування операцій пов'язаних з нерухомістю, визначенні варіантів використання земельної ділянки, зміни її цільового призначення, введення в експлуатацію об'єкта нерухомості;
 5. юридична допомога в узгодженні проекту відводу земельної ділянки, отримання схем, укладення договору оренди землі, реєстрації нерухомості в реєстраційній службі, отриманні кадастрового номера на земельну ділянку, оцінці землі і нерухомості, вилучення земель з незаконною власності, складанні листів, скарг, позовних заяв;
 6. оскарження дій або бездіяльності органів державної влади в сфері земельних конфліктів;
 7. представництво інтересів клієнта в судових, правоохоронних органах, органах виконавчої влади, рішення конфліктів і суперечок будь-якої складності;
 8. інші юридичні послуги в сфері земельного права.

Чому клієнти вибирають "Ріяко і партнери"?

Компанія "Ріяко і партнери" займається вирішенням будь-яких земельних питань. Звернувшись до наших фахівців, ви заощадите час, отримавши професійну юридичну допомогу. Основними пріоритетами співпраці з нами є:

 1. Великий досвід в сфері земельного законодавства, відповідні знання фахівців компанії завдяки яким всі питання вирішаться швидко і законно.
 2. Наявність судової практики.
 3. Бездоганна ділова репутація.
 4. Ретельне вивчення проблеми, підбору раціональних варіантів її вирішення.
 5. Відмінне співвідношення ціни і якості послуг, що надаються.
 6. Оперативне вирішення різного роду правових ситуацій.
 7. Гарантія про нерозголошення комерційної таємниці.
 8. Розробка стратегії і тактики по нейтралізації ризиків.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені що над вирішенням вашої проблеми будуть працювати команда досвідчених фахівців.

Виникли питання? Телефонуйте, і ми з радістю на них відповімо!

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!