Допомога по поверненню заборгованості Допомога по поверненню боргів

Договірне право являє собою сукупність юридичних норм, які регулюють взаємовідносини у сфері документально підтверджених зобов'язань. Послуги в даній сфері включають консультаційну допомогу при складанні різних видів договорів, їх розірвання або визнання укладеної угоди недійсною. Крім цього, договірне право регулює питання, пов'язані з виконанням зобов'язань, взятих на себе сторонами, стягненням моральної та матеріальної шкоди в разі відмови від дотримання умов укладеного договору.

Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Юридична консультація по поверненню боргу і договірного права
2 Повернення боргу в позасудовому порядку
3 Повернення боргу в судовому порядку
4 Розірвання та внесення змін до договору
5 Розірвання договору довічного утримання
6 Спори за кредитними договорами

Юрист і адвокат по поверненню заборгованості Київ, Харків


Стягнення боргів - одна з тих проблем, з якими звертаються клієнти до досвідченим юристам. На жаль, в нашому суспільстві все ще прийнято давати гроші в борг необдумано, керуючись «кумівськими» або дружніми мотивами. Як результат - безповоротна втрата фінансів, розчарування в друзях і просто втрата довіри до людей. Ось найбільш часто зустрічаються аргументи на користь невиплати боргу:

 

 • Брав не для себе
 • Взяв в борг на квартиру, а старе житло продати не вдалося
 • Втратив роботу, віддавати нічим.
 • Обіймав на автомобіль, але розбив його
 • З самого початку не було намірів віддавати

У будь-якому випадку самостійно з'ясовувати стосунки з боржником, наполегливо сопротивляющемся виконання своїх грошових зобов'язань - справа невдячна і часто безуспішне. Тому розумним рішенням буде звернутися до фахівця. Якщо потрібен повернення заборгованості, юрист готовий застосувати свій досвід і знання в такій делікатній і хворобливому справі.

Чи допоможе юрист?

Чим може бути корисний юрист по поверненню заборгованості? Такий фахівець може вирішити коло найскладніших проблем, пов'язаних з недобросовісними дебіторами:

Розшук боржника

 • Збір та оформлення документів для судового розгляду
 • Оцінка майна боржника
 • Врегулювання питань про забезпечення позовів
 • Захист в суді
 • досудове супровід
 • Викриття випадків приховування позичальником майна

Які кроки зробити для повернення боргу?

Адвокат по повернень заборгованостей просить звернувся до нього клієнта підготувати інформацію про боржника і його активах. Поінформованість про активи дає більшу ймовірність повернення боргу. У боржника можуть бути родинні зв'язки, через які він приховує достовірні відомості про свої активи. Цей пункт також детально вивчається фахівцем.

Також буде потрібно інформація про те, визначалися конкретні терміни повернення боргу, як сам боржник відноситься до даної обставини, чи пред'являв кредитор претензію, в якому вигляді і скільки разів.

Ключовим моментом є наявність розписки або договору про позику. Але навіть у разі відсутності підписаних сторонами паперів, можна сподіватися на успішний результат справи.

Адвокат по поверненню заборгованості допоможе зайняти правову позицію, грамотно провести досудові заходи і скласти позов. Важливо знати, що позовну заяву не можна складати по стандартному наприклад. Він повинен бути індивідуальним під кожен окремий випадок. Практика показує, що правильно складений позов часто стає приводом для віддачі боргу в короткі терміни, і справа до суду не доходить.   

У суді без адвоката не обійтися

Юридична допомога по поверненню заборгованості включає в себе супровід в судовому процесі. Але чому не можна обійтися без професійних послуг адвоката? Здавалося б, скачав зразок позовної заяви в інтернеті, заповнив потрібні графи, і вперед. Але в реальності все не так просто, як хотілося б.

Часто боржники не є такими простачками, якими хочуть здаватися. На суді виявиться, що у дебітора є розписка про те, що борг повернено. А у кого-то в розписці будуть вказані дані того, у кого гроші взяті, але ніякої інформації про те, хто брав.

Не можна також забувати і про зворотний бік справи: іноді в допомоги потребують самі дебітори. Наприклад, борг уже відданий, але легковажно, документ про це не складено. Або у боржника вже вилучено частину майна по борговій розписці, а кредитор продовжує пред'являти претензії.

Повернення заборгованості адвокат

 Заплутані тексти розписок часто викликають безліч питань і непорозумінь. Саме тому повернення заборгованості (адвокат розбирається в тонкощах таких справ) повинен супроводжуватися професійною допомогою. Практик з багаторічним стажем роботи не тільки допоможе повернути заборгованість, але також вимагати додаткові санкції на користь кредитора.

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!