Допомога потерпілим у кримінальній справі Допомога з питань кримінального права

Юридична допомога потерпілим в кримінальних справах Харків, Київ

 

Однією з найбільш поширених юридичних послуг є представництво інтересів потерпілих в кримінальних справах. Мета даного виду правової допомоги полягає в тому, щоб домогтися відшкодування морального або матеріального збитку, заподіяного потерпілому в ході здійснення кримінального злочину. Представник (адвокат) потерпілого має право збирати і подавати суду інформацію, яка в змозі вплинути на хід процесу, брати участь в судових розглядах і оскаржити їх рішення.

 
Ми, як адвокати у кримінальних справах, надаємо такі послуги:
1 Юридична консультація по кримінальних справах
2 Допомога потерпілому на до судової стадії
3 Допомога потерпілому на судовій стадії
4 Відшкодування матеріальної та моральної шкоди
5 Складання скарг, клопотань та інших документів

Статус «потерпілий», згідно з Кримінально-процесуального Кодексу - це далеко не кожен, проти кого було скоєно кримінальний злочин. Щоб стати офіційно потерпілим, потрібно обов'язково офіційну заяву. Після подачі заяви до відповідних органів, подає особа набуває статусу потерпілого, може користуватися всіма його правами та обов'язками відповідно до законодавства.

У ст. 55 КПК України чітко зазначено хто такий потерпілий. Це особа, якій було завдано моральну, фізичну або майнову шкоду. Збиток може бути завдано як фізичній особі, так юридичному. Юридична особа може бути потерпілим у кримінальному провадженні тільки при нанесенні йому майнової шкоди. Окремо набувають статусу «потерпілий» неповнолітні. В Україні неповнолітніми вважаються особи які не досягли 18 років. Визнати неповнолітнього потерпілим можна тільки із залученням його родича, піклувальника або опікуна.

Здійснюють захист потерпілого адвокати. Якщо з вами або вашими близькими трапилася подібна неприємна історія і потрібен висококваліфікований адвокат, тоді ви потрапили за адресою! Юридична компанія «Riyako & partners» - це грамотна допомогу потерпілому в кримінальній справі, професійні адвокати і одноосібний підхід.

Роль адвоката для потерпілого у кримінальній справі

Адвокат потерпілого в кримінальній справі - це одна з ключових фігур, як і сам потерпілий. Після того, як ви написали заяву і процес розслідування вже запущений, недосвідченого людини чекає багато нюансів, паперів і тонкощів, знати їх все він просто не може. Крім того, потерпілий часто стикається з небажаної бюрократією. В такому можна втратити дорогоцінний час. Захист потерпілого повинна здійснюватися компетентною особою. Адвокат потерпілого - це його представник. Ця роль відведена йому законодавством. Головною перевагою адвоката є його досвід в подібних справах.

Пам'ятайте про те, що потрапити в неприємну ситуацію може кожен. Покладатися на везіння або компетентність інших осіб не варто, краще звернутися за допомогою до професіоналів. Затягування судового розгляду, безпідставне закриття і інше - це тільки частина маніпуляцій, які можуть проводитися. Недосвідчений людина може їх просто не помітити.

Наші послуги

Кваліфікована допомога потерпілому в кримінальній справі здійснюється юридичною компанією «Riyako & partners». В обов'язки нашого представника входить ряд послуг:

  • консультації;
  • допомога в оформленні та складанні процесуальних документів;
  • допомога до суду;
  • представництво в суді;
  • відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Основою роботи, якою займається адвокат потерпілого - це відшкодування матеріального і морального збитку в грошовому еквіваленті. Захист потерпілого полягає в зборі інформації про злочин, вивченні всієї докладної інформації. Представник зобов'язаний пред'явити суду інформацію, яка може стати кличем у вирішенні питання, а також діяти в межах законодавства, не порушуючи прав клієнта і його опонентів.

Чому клієнт вибирає «Riyako & partners»?

Компанія «Riyako & partners» - це штат професійних співробітників, що мають досвід роботи в різних юридичних сферах. Наші клієнти отримують тільки кваліфіковану допомогу, індивідуальний підхід, своєчасні консультації. Ми робимо все можливе, щоб наш результат був позитивним для вас! Ми виконуємо всі ваші завдання і можемо поручитися за компетентність кожного фахівця, який працює у нас.

Співпраця з нашою компанією - це можливість бути на зв'язку 24 години на добу з представником, 7 днів на тиждень. Діє гнучка система оплати будь-яким зручним способом.

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!