Публікації Реєстрація юридичних осіб

Порядок реєстрації юридичних осіб регламентується ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців".

Реєстрація юридичних осіб

yur-lico

Необхідно зауважити, що установчим документом для товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, акціонерного товариства є статут, для повного і командитного товариства - установчий договір.

У реєстраційну форму на проведення державної реєстрації юридичної особи вносяться такі дані:

  • інформація про засновників;
  • інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Бенефіціарний власник юридичної особи - особа або кілька осіб, які прямо або побічно володіють юридичною особою або істотно впливають на прийняття ним рішень. Бенефіціарний власник може бути не вказано в правовстановлюючих документах, будучи при цьому фактичним власником всіх активів і отримувати вигоду з діяльності організації, не розкриваючи при цьому свою особистість.

Державна реєстрація юридичної особи здійснюється в день надходження документів для проведення державної реєстрації юридичної особи.

Відразу після прийняття документів на реєстрацію юридичної особи, державний реєстратор надсилає дані про реєстроване юридичну особу до органів статистики, доходів і зборів, Пенсійного фонду України.

Протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після отримання державним реєстратором від органів статистики, доходів і зборів, Пенсійного фонду України відомостей про постановку на облік юридичної особи, державним реєстратором видається (надсилається поштовим відправленням з описом вкладення) засновнику або уповноваженій ним особі один примірник оригіналу установчих документів з відміткою державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи та виписка з Єдиного державно про реєстру.

Адвокат в Киеве

рекомендую до прочитання
Ефективні шляхи вирішення житлових проблем

Більшість людей не розуміють різниці між такими юридичними поняттями як "позбавлення права користування…

Юридичні поради по розділу майна Юридичні поради по розділу майна

Багато років існувала судова практика, згідно з якою, кожен з подружжя може претендувати на розділ будь-якого…

Бізнес по доставці їжі

У наш час «доставка» стала чи не єдиним способом для виживання бізнесу і для людей. Доставка їжі стала…

Приватизация земельного участка

Згідно ст. 14 Конституції України, право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується…