Супровід імпорту та експорту Юридична допомога в сфері супроводу імпорту та експорту товарів на території України та за її межами

Юридична допомога адвоката по митниці, супровід імпорту та експорту

З кожним роком все більша кількість підприємств виходять на міжнародні ринки, що підвищує конкурентоспроможність продукції. Для грамотного здійснення поставок, необхідно ретельне вивчення митного законодавства та іншої нормативної бази. В результаті чого, у власників виникає наступне ряд питань: які умови і схеми поставки товару, вид оплати продукції, як здійснити страхування вантажу, уникнути ризики і безліч інших проблем пов'язаних із зовнішньоекономічною діяльністю. Вирішити вище перераховані питання без допомоги висококваліфікованого митного адвоката неможливо. Таким чином, виникає потреба в юридичному супроводі зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД), завдяки чому, ви перестанете турбуватися про питання, пов'язані із здійсненням імпортних і експортних операцій.

Riyako

Максимов Микола має досвід роботи у сфері права більше ніж п'ять років, з яких близько двох років успішно займається адвокатською діяльністю.

Максимов Микола очолює в Юридичній компанії "RIYAKO&PARTNERS" напрямок послуг для фізичних осіб. Спеціалізується і має успішні кейси у сфері нерухомості, кредитних та іпотечних суперечок, корпоративного та податкового права.

Досвід роботи та глибокі теоретичні знання є базовими для високої якості послуг, що надаються. За час практики Максимов Микола провів близько однієї тисячі консультацій, надав послуги в більш ніж двохстах проєктах. Вражаюча статистика (близько 90 відсотків позитивно дозволених конфліктів) і високий сервіс - відмінна риса напрямки послуг для фізичних осіб в Юридичній компанії "RIYAKO&PARTNERS".

Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Консультації з питань імпорту та експорту
2 Планування і оптимізація питань по податках і зборах
3 Розробка і аналіз зовнішньоекономічних договорів
4 Судовий захист і вирішення спорів з митними органами
5 Судовий захист у спорах з іноземними контрагентами
6 Оптимізація діяльності підприємства до вимог валютного законодавства

Коли потрібні наші послуги?

 

Зовнішньоекономічна діяльність є однією із затребуваних сфер діяльності. Однак, потрібно розуміти, що виходячи на міжнародні ринки вся законодавча база відрізняється від вітчизняної, саме тому в уникненні ризиків необхідно її досконале вивчення і розуміння всіх тонкощів. Виходячи з цього, ви потребуєте в наших послугах, якщо вам необхідна:

 • захист митних прав та інтересів;
 • юридична допомога при складанні та зміні зовнішньоекономічних контрактів, підготовки митної документації будь-якої складності;
 • консультація з питань чинного митного законодавства, зовнішньоекономічної діяльності, податкового планування, валютних операцій;
 • допомога в отриманні сертифікатів, спеціальних ліцензій і квот;
 • реєстрація підприємства як учасника зовнішньоекономічних операцій в митних органах;
 • проведення економічної та правової експертизи;
 • розробка певних схем ввезення та вивезення продукції;
 • оцінка ризиків і податкових наслідків.

 

Що ми пропонуємо?

Рішення всіх тонкощів і деталей беруть на себе досвідчені фахівці, звернувшись до яких ви отримаєте всі необхідні послуги, а саме:

 • допомога при порушенні митних прав;
 • аналіз зовнішньоекономічних договорів (контрактів);
 • юридична консультації з питань валютного регулювання, розробка правових рекомендацій;
 • оптимізація системи оподаткування;
 • допомога юриста при укладанні зовнішньоекономічного контракту з іноземними партнерами;
 • юридичний супровід інвестиційних проектів;
 • розрахунок розмірів митних зборів і мит;
 • юридична підтримка зовнішньоекономічної діяльності підприємства;
 • складання позовних заяв, претензій, митних запитів, підготовка відповідей на них;
 • консультації з питань порушення митного законодавства;
 • досудове врегулювання спорів;
 • представлення інтересів клієнта в митних органах, державних і міжнародних судах.

 

Чому клієнти вибирають "Ріяко і партнери"?

Юридична консультація з питань супроводу імпорту та експорту товарів дозволить уникнути різного роду безглуздих ситуацій, фінансових збитків, прийняття неправомірних рішень. Співпраця з компанією "Ріяко і партнери" допоможе Вам реалізувати всі задумані плани, в порядку передбаченому чинним законодавством. Наші юристи мають високий рівень професіоналізму і багаторічним досвідом роботи в даній сфері діяльності. Звертаючись до нас, Ви отримуєте:

 1. Рішення самих нестандартних завдань, щодо здійснення зовнішньоекономічних операцій.
 2. Професійний підхід до клієнта.
 3. Гарантію якості наданих послуг.
 4. Юридичну допомогу в стислі терміни за строковими питань.
 5. Знижки для постійних клієнтів.

Телефонуйте прямо зараз, і переконайтеся що ми працюємо на ваш успіх!

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!