Кримінальні справи по податках Захист від кримінальної відповідальності платників податків

Адвокат у кримінальних справах по податках Харків, Київ

 

Своєчасна сплата податків не завжди стає запорукою спокійного сну. Діяльність співробітників Державної фіскальної служби часто носить обвинувальну спрямованість, роль держави в майнових суперечках все більш посилюється, тому захист платників податків повинна знаходитися в руках досвідченого юриста.

Тільки фахівець зможе розібратися в неоднозначності деяких норм, зможе перешкодити неправомірному застосуванню санкцій. А якщо справа дійшла до суду, податковий адвокат докладе всіх зусиль, щоб захистити вас від кримінального переслідування і звести шкоди до мінімуму.

Участь правозахисника значно скоротить в часі процес з державними органами, гарантує об'єктивність розслідування і забезпечить дотримання законності слідчими. Не намагайтеся самі впоратися з ситуацією, не затягуйте час, звертайтеся до професіоналів в самому початку виниклої проблеми - це запорука майбутнього успіху.

Ми, як адвокати у кримінальних справах, надаємо такі послуги:
1 Консультування
2 Розробка стратегії захисту
3 Підготовка до допитів директора і співробітників
4 Участь при допиті у слідчого
5 Проведення судово-економічної експертизи
6 Оптимізація ризиків для підприємства
7 Захист в суді

Коли потрібен адвокат по податкових справах

При виникненні розбіжностей між податківцями та платниками податків необхідно звернутися до правозахисника. Його послуги вкрай важливі в таких випадках:

 • необґрунтоване застосування адміністративних або фінансових заходів;
 • незаконне блокування або списання коштів з розрахункового рахунку;
 • необхідність провести господарський процес від імені підприємства проти ДПС (в разі успіху це убезпечить керівників від статті КК);
 • звинувачення в ухиленні від сплати податків;
 • початок цілеспрямованих слідчих заходів органами УКРІНФОРМ.

Співпраця з захистом на початковому етапі найбільш ефективно: вона може вирішити спірні питання з мінімальним втратою для клієнта, врятує вашу ділову репутацію, вбереже від значних матеріальних втрат, дасть можливість бізнесу розвиватися навіть під час тяжби.

Що ми пропонуємо

Робота хорошого адвоката спрямована на виявлення обставин, які роблять можливим звільнення від кримінальної відповідальності або її не настання.

 1. Проводимо консультації. Виявляємо ступінь обгрунтованості причин для кримінальних заходів. А це залежить від багатьох факторів: умови оподаткування, кваліфікація дій відповідача, визначення ступеня вини, її ставлення до здійсненого діянню. Податковий адвокат знайде пом'якшувальні обставини або підстави для виправдання клієнта.
 2. Розробляємо захисні стратегії. Знаходимо помилки в установленому порядку початку кримінального провадження для оскарження висновків обвинувача. Вирішуємо суперечки в адміністративному та судовому порядку, що може захистити від переслідування по КК.
 3. Готуємо до допитів директора і співробітників. Важливо узгодити показання учасників процесу: це багато в чому визначить остаточний вердикт. Зокрема, всі повинні бути єдині, наприклад, з приводу щирих помилок чиновника і відсутності у нього злого умислу при вчиненні незаконних діянь. Якщо довести, що злочин не пов'язаний з прямим умислом, то стане неможливим залучення керівників та інших посадових осіб до кримінальної відповідальності.
 4. Супроводжуємо на допити до слідчого. Високопрофесійний адвокат з податкових злочинів не тільки запобіжить неправомірні маніпуляції дізнавача, а й поставить під сумнів сам факт ухилення від виплат обов'язкових платежів. Він зверне увагу, чи правильно визначені умисел, момент закінчення і спосіб вчинення осудної правопорушення.
 5. Беремо участь в проведенні судово-економічної експертизи. Збираємо і аналізуємо доказів на користь підзахисного (формування бази відрахувань, обґрунтованість використання пільг).
 6. Докладаємо зусиль для оптимізації ризиків. Адвокат з податкових спорів знайде найбільш ефективні способи мінімізації шкоди для підприємства в ході проведення досудових і судових процедур (обшуки, дізнання, вилучення документів не зупинять ваш бізнес).
 7. Захищаємо в суді. Використовуємо помилки слідства на користь підозрюваного, протистоїмо позиції прокурора, складаємо скарги на рішення і ухвали суду.

Слід пам'ятати, що наступ відповідальності залежить від законодавчих норм, які діють на момент звершення правопорушення. Встежити за змінами, а тим більше розібратися в них, під силу тільки досвідченому юристу. Діяльність адвоката з податкових спорів зумовлює, чи закінчиться досудове розслідування обвинувальним актом.

Чому обирають «Ріяко і партнери»

Нашу компанію вибирають, тому що:

 1. У штаті складається висоспеціалізірованний адвокат по податкових справах з багаторічним досвідом.
 2. Ми вивчаємо судову практику, пов'язану з оподаткуванням, щоб потім застосувати деякі нюанси в своїй практиці.
 3. На основі глибокого аналізу спірних ситуацій ми виробляємо оптимальні правові позиції і тактики.
 4. Достовірне прогнозування дії фіскальної служби нашими фахівцями дозволяє мінімізувати ризики суб'єктів.
 5. Ми моментально реагуємо на звернення, підбираємо оптимальну захисну стратегію по кожному випадку в найкоротші терміни
 6. Наші ціни справедливі - безпосередньо пов'язані з якістю послуг, що надаються.

Ефективний захист при ухиленні від сплати податків реальна тоді, коли вона знаходиться в руках сумлінного професіонала. Ми працюємо в режимі 24/7 і готові допомогти в потрібну хвилину. Звертайтеся!

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!