Кримінальні справи по тілесних ушкодженнях Юридичний захист при звинуваченні у вбивстві, тілесні ушкодження

Захист по тілесних ушкодженнях Харків, Київ

 

Агресія вже давно не є чимось винятковим в нашому суспільстві. Тому і злочини проти життя і здоров'я зовсім не рідкість. Бійка в барі, розбій з нанесенням ножового поранення, умисне вбивство або вбивство з необережності - це лише невеликий перелік можливих ситуацій, в яких мова піде про кримінальний злочин. Однак кожна ситуація особлива і причини, що призвели до вчинення злочину можуть бути різні - від помсти і виношування плану нанесення каліцтв до самооборони і нещасного випадку. Та й ціна розплати за вчинення злочину може бути різною - аж до довічного позбавлення волі. Саме тому важливо в таких ситуаціях не покладатися на свої сили, а подбати про захист адвокатами у кримінальних справах щодо вбивства (Київ, Харків). У цьому вам з радістю допоможе юридична компанія «Riyako & Partners».

 
Ми, як адвокати у кримінальних справах, надаємо такі послуги:
1 Юридична консультація по кримінальних справах
2 Захист підозрюваного на досудовій стадії
3 Захист обвинувачуваного на судовій стадії
4 Складання скарг, клопотань та інших документів

Категорії злочинів проти життя і здоров'я, роль адвоката в їх розслідуванні

 

В цілому, злочини проти життя і здоров'я можна розділити на два види:

 • спричинили настання негативних наслідків для здоров'я потерпілого (нанесення тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості);
 • спричинили смерть (вбивство).

Окрему категорію злочинів складають злочини, пов'язані з незаконним проведенням лікарської діяльності, примусовим донорством, розголошенням медичної таємниці, незаконним проведенням абортів і залишенням в небезпеці. Однак ці випадки поодинокі.

Роль адвоката щодо вбивства і тілесних ушкоджень в Харкові, Києві про вчинення подібних злочинів важко переоцінити.

Значення мають багато факторів: наявність умислу або вчинення злочину з необережності, поведінка потерпілого, попереднє вчинення злочину, наявність пом'якшуючих та обтяжуючих вину обставин.

Наприклад, адвокат по вбивству (Київ, Харків) може спробувати шляхом клопотань про проведення додаткових експертиз і наявності достатніх підстав, перекваліфікувати звинувачення з вбивства на нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. Для людей, не обізнаних - заміна незрозуміла, але насправді вона може коштувати кількох років вільного життя підзахисному.

Якщо злочин скоєно в групі - захист за звинуваченням у вбивстві буде припускати точне визначення ступеня участі кожного у вчиненні злочину. Природно, ступінь покарання для виконавця і пособника злочину буде різною.

Якщо говорити про тілесні ушкодження - то і тут адвокат грає ключову роль. Детальне дослідження результатів експертизи може показати про наявність у потерпілого ушкоджень, придбаних до конфлікту, які помилково були включені в звинувачення. В даному випадку захист адвокатом по тілесним ушкодженням у Харкові буде мати всі шанси просити суд про зміну обвинувачення.

Важливо пам'ятати, що чим раніше в справу вступить хороший адвокат по тілесним ушкодженням у Києві, тим якісніше буде організована ваша захист і тим ефективніше буде кінцевий результат.

 

Що входить в спектр послуг юридичної компанії «Riyako & Partners»?

 • захист адвокатами у кримінальних справах на стадії дослідчої перевірки, попереднього розслідування і в суді;
 • активну участь в слідчих діях, що проводяться в рамках кримінального провадження;
 • складання та подання клопотань, скарг, заяв, звернень і т.д .;
 • допомога в зборі доказової бази, а також даних, що характеризують особу клієнта;
 • інші дії, необхідність в яких виникає в процесі провадження у справі.

 

Чому клієнти довіряють нам?

 1.  Ми гарантуємо якість послуг, що надаються.
 2. Наша команда - професійні адвокати, які мають позитивний досвід участі в кримінальних справах різних категорій.
 3. Послуги, що надаються нами, виконуються на підставі договору про надання правової допомоги - без застережень і поправок - офіційно на підставі угоди.
 4. Ми надаємо зручні умови співпраці і оплати (можливо поетапно);
 5. Адвокати завжди на зв'язку, ви можете звернутися до свого юриста в будь-якій екстреній ситуації.
 6. Ми не затягуємо, не допускаємо тяганини у справі, не підводимо і не пропадаємо.
 7. Ми підбираємо оптимальну тактику захисту, яка може дати максимально ефективний результат у справі.

Якщо вам потрібен захист адвокатом у кримінальних справах про вбивство, тілесних ушкоджень та іншим злочинам, пов'язаним з нанесенням шкоди здоров'ю або життю - телефонуйте прямо зараз!

Юридична компанія «Riyako & Partners» завжди готова вирішити ваші проблеми!

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!