Відшкодування шкоди після ДТП Допомога з питань відшкодування шкоди після ДТП

Адвокат і юрист по відшкодуванню збитку при ДТП в Харкові та Києві

 

«Відшкодування моральної або матеріальної шкоди, заподіяної в ході незаконних дій третіми особами, є одним з ключових напрямків діяльності адвоката. Навіть якщо докази винності третіх осіб очевидні, і суд виносить рішення на користь потерпілого, отримати матеріальну компенсацію за завдані збитки буває вкрай складно. Скориставшись допомогою адвоката по ДТП, ви можете розраховувати на адекватну оцінку розмірів збитку і його відшкодування як до, так і після суду. »

Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Юридична консультація по відшкодуванню збитку
2 Організація проведення незалежної автотехнічної, товарознавчої, психологічної та інших видів експертиз
3 Розрахунок суми завданих збитків, допомога в зборі доказів
4 Підготовка заяв, скарг, клопотань, позовів, як в страхову компанію, так і в суд
5 Представництво інтересів в страховій компанії (включаючи подачу заяв і проведення переговорів), державних органах і суді;
6 Захист і представництво інтересів клієнта в судових позовах по страхових спорах.

Від участі в ДТП не застрахований ніхто. Ви можете стати учасником аварії, не порушивши жодного правила - просто на дорозі вам зустрінеться той, хто їх порушує. Бувають випадки, коли ДТП стає результатом несправності авто, про яку ви й не підозрювали. Навіть звичайний пішохід може стати жертвою ДТП або його винуватцем. Так чи інакше - в результаті виникає питання: на кого буде покладено відшкодування збитку після ДТП? Але основні проблеми починаються пізніше - коли справа доходить до реального відшкодування.

Досвід юристів компанії «Ріяко і партнери» дозволяє нам гарантувати своїм клієнтам максимально оперативний і ефективний варіант вирішення будь-якого спору ДТП, а також повне покриття витрат постраждалій стороні на підставі закону.

Основні моменти по компенсації збитку ДТП:

 • В результаті ДТП збиток може наноситися здоров'ю, а також майну потерпілого (автомобілю, одязі, іншим речам).
 • Потерпілий може відчувати сильні душевні хвилювання, його розпорядок життя може бути порушений, що трапилося. У цьому випадку мова йде про моральну шкоду і що важливо - відшкодування моральної шкоди після ДТП можливо в матеріальному (грошовому) еквіваленті.
 • За загальним правилом - збитки відшкодовує сторона, яка винна в ДТП, проте в 50% випадків ситуація набагато заплутаніше. Відшкодування може залежати від наявності того чи іншого поліса страхування, виникнення форс-мажорній ситуації (колесо потрапило в яму, на СТО погано заклали діру в колесі). Бувають ситуації, коли в ДТП винні обидві сторони.
 • Окремим питанням стоїть питання про суму, що підлягає стягненню. Якщо, скажімо, несправної став автомобіль - вам буде потрібно проведення автотехнічної експертизи. Для отримання бажаного результату - важливо правильно скласти клопотання про проведення експертизи та поставити на дозвіл експерту правильні чіткі питання. Якщо мова йде про здоров'я - завдану шкоду повинен бути підтверджений документально - довідками з лікарні, висновок судово-медичної експертизи, чеками на ліки і т.д. Аналогічним чином справа йде з моральною шкодою. Тут вам буде потрібно висновок психолога про перенесеної вами травмі і обґрунтована мотивація заявлених вимог відповідно до законодавства.
 • Особливо гостро стоїть питання суперечок зі страховими компаніями. Як правило, вони неохоче погоджуються на виплату компенсації, навіть в разі підтвердження правоти клієнта. Але ситуація змінюється, коли в справу вступає адвокат по ДТП (Харків). Спеціаліст точно знає, як змусити страхову компанію реагувати на ваші прохання швидше відповідно до закону, як провести адекватну та об'єктивну експертизу, а також, як розрахувати правильну (а не мінімальну) суму відшкодування, стягнути штрафні санкції за прострочення виплати.

Як бачите стягнення шкоди після ДТП - справа зовсім не просте. Людині, яка не має юридичної освіти і досвіду роботи в цій сфері, вкрай важко вирішити питання максимально ефективно. Саме тому такою популярністю користуються послуги адвоката по ДТП.

 

Наші адвокати по ДТП пропоную вам:

У комплекс послуг, що надаються юристами і адвокатами компанії «Ріяко і партнери» входять:

 • консультація юриста по ДТП;
 • організація проведення незалежної автотехнічної, товарознавчої, психологічної та інших видів експертиз;
 • розрахунок суми завданих збитків, допомога в зборі доказів;
 • підготовка заяв, скарг, клопотань, позовів, як в страхову компанію, так і до суду;
 • представництво інтересів клієнта в страховій компанії (включаючи подачу заяв і проведення переговорів), державних органах і суді;
 • захист і представництво інтересів клієнта в судових позовах по страхових спорах.

 

Чому клієнти вибирають "Ріяко і партнери"?

 • вашою справою займатимуться досвідчені фахівці, кваліфіковані адвокати, які мають на своєму рахунку сотні успішно завершених справ про відшкодування шкоди по ДТП;
 • ви можете звернутися до нас, як за отриманням консультації (під час якої вам будуть запропоновані можливі варіанти виходу з ситуації), так і за комплексним наданням роз'яснень у справі;
 • наші юристи готові взяти участь у вирішенні вашого питання на будь-якій стадії його розвитку;
 • ми доступні для клієнтів 24/7;
 • ми пропонуємо зручні умови співпраці і вигідні з точки зору клієнта розцінки.

Якщо у вас виникли питання щодо відшкодування матеріального збитку після ДТП, компенсації моральної шкоди, страхових виплат - не відкладайте їх в «довгий ящик». Час в цьому випадку може зіграти з вами злий жарт. Використовуйте послуги адвоката по ДТП для досягнення оптимального результату і отримання максимальної вигоди.

Компанія «Ріяко і партнери» рада надати вам висококваліфіковану юридичну допомогу, яка, зробить ваше життя трохи простіше!

Дзвоніть прямо зараз!


РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ


Після ДТП: як прискорити виплату страховки?

Нові штрафи за водіння в нетверезому вигляді

7 основних правил спілкування зі співробітниками патрульної поліції

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!