Захист у службових злочинах та корупції Юридична допомога адвоката при звинуваченні в корупції, хабарництві.

Адвокат по посадовим злочинам

 

Службова діяльність є особливим видом діяльності державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування, які здійснюють функції представників державної влади. До службової також відноситься діяльність посадових осіб підприємств, установ і організацій. Злочини, вчинені в цій сфері, носять вкрай делікатний характер і вимагають грунтовної доказової бази. Однак всупереч вимогам закону нерідко правоохоронці зловживають виявленими фактами, перебільшують розмір завданих збитків, ігнорують проведення важливих експертиз і т.д. Саме тому обвинуваченому в посадовому злочині просто необхідна допомога досвідченого адвоката по посадовим злочинам.

 
Ми надаємо послуги із захисту в кримінальних справах за службовим злочинам

Які існують злочини у сфері службової діяльності та в чому їх особливість

Перше, що спадає на думку, коли згадують посадові злочини - корупція. І це абсолютно обґрунтовано. В останні кілька років боротьба з корупцією займає центральну позицію у внутрішній політиці держави. Однак є й інші види порушень.

До числа злочинів зазначеної категорії відносять:

 • службове підроблення;
 • зловживання владою і службовим становищем;
 • перевищення влади та службових повноважень;
 • хабар (дачу / отримання);
 • посадову недбалість;
 • декларування недостовірної інформації про майновий стан посадової особи.

Будь-яке посадовий злочин повинно мати документальну доказову базу. Тут не вийти обійтися одними лише показаннями свідків.

Дуже часто під приціл слідчих підпадає робота бухгалтера або керівника підприємства, який допустив порушення при складанні або поданні податкової звітності, оприбуткуванні отриманої виручки або оформленні інвестицій. Тоді в справу вступає адвокат у службових злочинів (Харків, Київ).

На жаль, правоохоронці, які звикли працювати «на показник», нерідко ставлять вчинення посадових і службових злочинів і зовсім без наявності підстав до того. А в тих випадках, коли ситуація є спірною - намагаються поставити обвинуваченому якомога найбільше, покладаючись на те, що хоча б одне звинувачення все ж встоїть в суді. Ось тут якраз і потрібен адвокат по хабарах і іншим посадовим злочинам.

Будучи захопленим зненацька, навіть освічена людина допускає масу помилок, часом дозволяючи обмовити себе. Своєчасно ж вступив в справу кримінальний адвокат по хабарах (Харків, Київ) зможе значною мірою нейтралізувати вплив обставин на кримінальне провадження і відстояти ваші права.

Якщо ви зіткнулися з притягненням до кримінальної відповідальності за злочин у сфері службової діяльності - не відкладайте зустріч з адвокатом по хабарах і корупції на завтра, зверніться за допомогою сьогодні. Юридична компанія «Riyako & Partners» готова надати вам кваліфіковану захист на будь-якій стадії кримінального процесу в таких містах як Київ і Харків.

 

Які послуги надає юридична компанія «Riyako & Partners»?

 

Якщо вам потрібен адвокат у службових злочинів в Харкові, Києві - ви зайшли за адресою. Команда професійних юристів компанії - це досвідчені кваліфіковані адвокати, успішно і багато практикуючі в сфері кримінального права.

Захист адвоката по корупції та посадовим злочинам в нашій компанії включає в себе:

 • представництво і захист інтересів клієнта в правоохоронних органах і суді;
 • допомога в зборі доказів, що вказують на невинність підзахисного, а також матеріалів, що характеризують особу клієнта;
 • активну участь в різних слідчих діях, до якої належить і про обрання запобіжного заходу;
 • сприяння в призначенні і проведенні незалежної експертизи;
 • підготовку різних процесуальних документів;
 • оскарження рішень і дій / бездіяльності слідчого, оскарження рішень суду;
 • інші дії, необхідність в яких виникає в процесі провадження у справі.

 

Чому з нами вигідно і зручно співпрацювати?

 1. Ми гарантуємо якість послуг, що надаються.
 2. Вашою справою буде займатися виключно вузькопрофільний фахівець - адвокат по хабарах або службове підроблення, перевищення повноважень і т.д.
 3. Наші адвокати на зв'язку 24/7.
 4. Ми пропонуємо зручні умови співпраці і оплати.
 5. Ви можете бути впевнені, що у вашій справі буде вжито всіх заходів для досягнення максимально ефективного результату.

Отже, якщо вам потрібен адвокат по хабарах і корупції в Харкові, в Києві - не чекайте слушної нагоди, телефонуйте прямо зараз. Часом однієї юридичної консультації від досвідченого адвоката по посадовим злочинам буває досить, щоб кримінальне провадження прийняло зовсім інший оборот.

Юридична компанія «Riyako & Partners» - Ваш надійний захист і вирішення будь-якої проблеми!

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!