Кримінальні справи по наркотикам Юридичний захист у кримінальних справах з наркотиків

Послуги адвоката у кримінальних справах з наркотиків в Харкові, Києві

Виготовлення, зберігання, вживання, збут, а також перевезення чи пересилання наркотичних засобів і психотропних речовин в Україні заборонені законом. Проте наркоманія настільки сильно вкоренилася в нашому житті, що кожен день з екранів телевізорів, заголовків газет, та й просто на вулиці можна почути про нові злочини і нових затриманнях. Кримінальний кодекс передбачає суворе покарання за подібні злочини, що в деяких випадках можна порівняти з покаранням за вбивство, тому ставши учасником кримінального провадження у справі про наркотики не варто втрачати час - треба терміново звертатися до фахівця. Своєчасно вступив в справу адвокат у кримінальних справах (наркотики) допоможе підібрати найбільш ефективну тактику захисту і мінімізувати негативні наслідки притягнення до відповідальності аж до умовного звільнення.

Ми, як адвокати у кримінальних справах, надаємо такі послуги:
1 Юридична консультація по кримінальних справах
2 Захист підозрюваного на досудовій стадії
3 Захист обвинувачуваного на судовій стадії
4 Складання скарг, клопотань та інших документів

Чому в справах про наркотики потрібен адвокат?

Кримінальні справи по наркотикам мають багато особливостей. І почати, мабуть, потрібно з моменту затримання. На жаль, згубна практика виявлення наркотичних засобів в момент затримання, наприклад, за вчинення адміністративного проступку в стані алкогольного сп'яніння, поширена по всій Україні. Чому згубна? Тому що більшість виявлених у затриманих коробок з марихуаною, екстазі, шприців із залишками опію з'являються «невідомо звідки». Часом недобросовісних правоохоронців не зупиняє навіть те, що затриманий є добропорядним сім'янином, працівником і ніколи в житті не вживав наркотики.

По-друге, велике значення має правильність оформлення процедури затримання, вилучення наркотичних засобів, фіксації моменту збуту наркотиків, результати експертизи. Порушення, допущені поліцією на будь-якому з етапів розслідування можуть стати причиною визнання того чи іншого доказу неприпустимим в суді. Природно, в цих тонкощах зможе розібратися лише досвідчений адвокат (Харків, Київ) по наркотикам.

Інші деталі, як то вага вилученого наркотичного засобу, його природа, обставини вчинення злочину, при більш детальному вивченні фахівця можуть стати підставою для перекваліфікації дій підозрюваного з більш тяжкого злочину на менш тяжкий.

Крім іншого, істотний вплив на міру покарання надає наявність пом'якшуючих вину обставин, наявність позитивних характеризують даних. І знову не обійтися без захисту адвоката у кримінальних справах наркотики.

Також законодавство передбачає можливість укладення особливого роду угод в рамках кримінального провадження. Угода може бути укладена з прокурором і містити влаштовує обидві сторони міру покарання в обмін на визнання провини. Така угода допустима і в деяких випадках навіть вигідна, проте її умови повинні бути добре вивчені і оцінені професіоналом - адвокатом у кримінальних справах (наркотики).

Якщо ви не знаєте, де знайти хорошого адвоката - можете зупинити пошуки. Ви вже знайшли його! Юридична компанія «Ріяко і партнери» надасть вам найкращого адвоката з наркотиків в Харкові, Києві.

 

Послуги адвоката по наркотикам юридичної компанії «Ріяко і партнери» включають:

 

 • захист інтересів підзахисного на стадії дослідчої перевірки;
 • захист інтересів підозрюваного / обвинуваченого на стадії досудового розслідування;
 • захист підсудного в суді;
 • допомога в зборі доказової бази, а також характеризують особу даних, в складанні процесуальних документів на всіх етапах процесу;
 • оскарження незаконних дій співробітників поліції, слідчих, сприяння у встановленні факту застосування до підзахисного недозволених заходів фізичного і психологічного впливу;
 • апеляційне / касаційне оскарження рішень суду (постанов, ухвал, вироків).

 

Чому вам сподобається працювати з нами?

 1. Ми гарантуємо якість послуг, що надаються.
 2. Ваш захист здійснюватимуть лише досвідчений кваліфікований адвокат з наркотиків (Харків, Київ) з числа співробітників компанії.
 3. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід кожного клієнта.
 4. Ваш адвокат з наркотиків буде перебувати на зв'язку з вами 24/7.
 5. Зручні умови оплати і доступні ціни.

Важливо пам'ятати, що чим раніше вам буде надана юридична захист з наркотиків, тим більше шансів на максимально позитивний результат справи.

Потрібен адвокат з наркотиків в Харкові, Києві? - Дзвоніть прямо зараз. Ми готові відповісти на всі ваші запитання і допомогти вам!

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!