Захист свідка Допомога з питань кримінального права

Послуги адвоката по захисту свідка в Харкові і Києві

 

У сучасному світі часто трапляються ситуації, в яких ви можете опинитися свідком, але в серйозній справі. Свідок - це людина, яка зустрічається в кримінальному провадженні. Особа, яка має відомості про злочин і безпосереднє відношення до справи, може виступати свідчити під час розслідування кримінальної справи. Захист прав свідка - це певна послідовність дій, які полягають в наданні допомоги і захисту адвокатом. Захищають в основному від неправомірних дій з боку правоохоронних органів та інших осіб. Закон про захист свідків чітко позначає обличчя, яке може надавати такі послуги і виділяє такого фігуранта в кримінальному провадженні, як адвокат.

Ми представляємо інтереси свідків у кримінальному процесі
1 Консультація і підготовка свідка до допиту
2 Участь в допиті свідків
3 Захист свідків від переслідувань
4 Захист свідків від погроз і тиску

Навіщо потрібен адвокат при таких обставинах?

Конкретних повноважень і процедуру дій закон не описує, але наявність свідка говорить про те, що воно надавати консультації або роз'яснити права. Це можуть бути мінімальні послуги, які здатний надавати адвокат із захисту прав свідка свого клієнта.

Згідно ст. 55 Конституції України кожен громадянин має право на захист. Кримінальний кодекс зазначає, що будь-який з громадян може стати свідком. Той же закон, в основному використовує такого фігуранта для швидкого розслідування справи, але часто трапляється, що органи судового розслідування використовують свідка не зовсім законним чином. Саме тоді, в справу ступаємо ми - Юридична компанія «RIYAKO & PARTNERS».

Що пропонують наші адвокати по захисту прав свідка

Стаття 63 Конституції, свідчить, що кожна людина має право відмовитися від дачі показань про себе, свою родину і близьких родичів. Цю статтю правоохоронні органи виставляють не в кращому світлі. Компанія «RIYAKO & PARTNERS» пропонує вам повний пакет послуг із захисту свідка:

  • консультації;
  • роз'яснення прав;
  • чітку розробку показань;
  • допомога в складанні документів;
  • повне ведення питання.

Чому обирають «RIYAKO & PARTNERS»?

Юридична компанія «RIYAKO & PARTNERS» - це штат висококваліфікованих співробітників, які є фахівцями своєї справи. Захист прав свідка - це звичайна послуга, виконати яку просто. У нас є досвід роботи в юриспруденції, представництва інтересів в суді, комерційних, інших державних структурах. Ми працюємо з кожним окремим клієнтом і гарантує індивідуальний підхід. Адвокат, закріплений за вами здійснює повний супровід клієнта, а в разі потреби, вся команда працює над вирішенням конкретної задачі. Всі фахівці компанії доступні в будь-який час для клієнта і готові надати оперативну допомогу по телефону або особисто. Оплата послуг проводиться будь-яким зручним чином для клієнта - готівкою або за допомогою банківського переказу. Ви з легкістю зможете скористатися послугою оплати онлайн.

Кримінальне провадження без кваліфікованого адвоката у кримінальних справах просто неможливо. Особливий статус свідка в кримінальній справі - це відповідальність і певні ризики, до яких особа носить статус свідка має бути готове до будь-яких поворотів в розслідуванні і поведінці правоохоронних органів.

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!