Адвокат у військових справах Юридична допомога адвоката у військових справах

Адвокат по військових справ в Україні
Військова тема особливо гостро сприймається в Україні сьогодні. Мобілізація, демобілізація, підняття бойового духу армії, її формування та участь в цих всіх процесах цивільного населення, а точніше, його бажання брати участь, тягне за собою юридичний супровід. Військовий юрист в Харкові - це одна з найбільш затребуваних професій не тільки в даному місті, а й по всій країні. До компетенції військового юриста входить всебічна допомога, а також захист прав та інтересів військовослужбовців, а також членів їх сім'ї.

Юридична компанія «RIYAKO & PARTNERS» - це досвідчені, кваліфіковані фахівці своєї справи. Адвокат по військових справ нашої компанії зможе відповісти на будь-які питання, пов'язані з законодавством, а також пояснити специфіку мобілізації та військової служби. Якщо це питання торкнувся вас або членів вашої родини, тоді в цьому місці точно допоможуть.

Ми, як адвокати в сфері військового законодавства, надаємо такі послуги:
1 Консультації в сфері військового права
2 Юридична допомога учасникам АТО, призовникам, мобілізованим
3 Досудове врегулювання конфліктів
4 Підготовка та подача заяв і скарг до судів та інших інстанцій
5 Захист в суді

Навіщо потрібен адвокат у військових справах

Військовий адвокат в Харкові займається роз'ясненням прав військовослужбовців, а також призовників та членів їх сімей. Більшість жителів України не цікавляться з якихось причин військовим законодавством. Кому-то не доводилося стикатися з подібними питаннями, хтось сам не зміг розібратися. Військовий юрист, консультація якого зможе в повній мірі роз'яснити права призовника, військового, а також всі тонкощі питань про відстрочку або звільнення від військової служби. Один з найважливіших питань в цій сфері - це захист військових від правопорушень і покарання.

Найважливішим питанням для будь-якого військового є пільги після проходження служби, які надаються йому державою. Дуже часто, учасники бойових дій просто не знають, що можуть отримати і обділяють себе в чесно призначеному благо. Сюди відносять і присвоєння статусу учасника АТО, отримання житлової площі, земельної ділянки і багато послуг для відновлення. Наші адвокати та юристи здатні надати всіляку допомогу учасникам АТО, призовникам та іншим особам, яка необхідна для відновлення справедливості.

Що входить в послуги «RIYAKO & PARTNERS»

Військовий адвокат компанії «RIYAKO & PARTNERS» - це висококласний фахівець, який покликаний відновити справедливість для свого клієнта-військовослужбовця. Сюди відносять як призовників, так і вже демобілізованих. Робота команди спрямована на захист і консультації. У сектор захисту прав військовослужбовців входять такі послуги:

  • оскарження результатів медичної комісії;
  • захист прав співробітників військкоматів і комісії;
  • захист прав призовників;
  • захист військовослужбовців за контрактом;
  • захист при ухиленні від мобілізації або термінової служби.

Адвокат по військових справ в Україні, Харкові та Києві здійснює захист в кримінальних та адміністративних справах.

Консультаційний напрям ще ширше і має на увазі різного роду консультації для військовослужбовців та членів їх сімей:

  • консультації в проходженні комісій, зняття з обліку, зміні прописки;
  • роз'яснення питань звільнення з лав військовослужбовців;
  • допомога в отриманні статусу військовослужбовця, учасника АТО, а також різного роду пільг і допомог.

Досвідчені співробітники компанії «RIYAKO & PARTNERS» допоможуть вам вирішити будь-які юридичні питання, а також оформити документи і отримати пільги.

Чому клієнти обирають «Ріяко і партнери»?

Будь-яка юридична практика показує, що основою успішного вирішення справи є - це сукупність двох складових:

  1. своєчасне звернення до фахівця;
  2. вибір досвідченого і надійного адвоката.

Юридична компанія «RIYAKO & PARTNERS» готова допомогти своєму клієнтові в будь-якій складній ситуації. Юрист по військових справ швидко розповість, як діяти в тій чи іншій ситуації, а адвокат зможе гідно представити ваші інтереси в суді. Ви зможете отримати ввідну інформацію на всіх етапах призову, а також рекомендації до дії. Наші фахівці дадуть вичерпну консультацію для тих, хто тільки готуватися отримати офіційний статус учасника АТО або військовослужбовця, щоб скористатися всіма пільгами і привілеями.

У разі виникнення гострих ситуацій досвідчені адвокати здатні відстояти ваші права з найбільшою можливою віддачею. Від вас, як від клієнта буде вимагатися тільки одне - вчасно звернутися до фахівців! Співпраця з нашою компанією обіцяє приємні ціни, індивідуальний підхід і всебічну підтримку в будь-яких юридичних питаннях.

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!