Комплексний юридичний супровід підприємств Комплексний юридичний супровід бізнесу в Україні. Захист бізнесу в суді

Юридичний супровід бізнесу 

Абонентське обслуговування - це комплексний юридичний супровід діяльності підприємства з усіх правових питань, які виникають в процесі підприємницької діяльності. У роботі будь-якого підприємства існує безліч юридичний тонкощів, які важливо враховувати. Часом найменший промах може коштувати власнику величезних збитків, штрафів та інших неприємностей. Як уникнути подібних проблем? Можна намагатися вникнути в ці питання самостійно. Але це якраз і значною кількістю помилок, про які йшлося вище. Або ж найняти штатного юриста, але така розкіш коштує чималих витрат. Стабільна щомісячна зарплата і сплата податків можуть бути руйнівні для бюджету. А можна вчинити набагато простіше і раціональніше - замовити юридичний супровід бізнесу - і залагодити всі правові питання. Цікавить? Зверніться до нас!

Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Постійне консультування з усіх правових питань
2 Комплексний юридичний аудит всіх процесів підприємства
3 Вивід всіх процесів підприємства в законні рамки
4 Захист активів підприємства
5 Юридичний моніторинг роботи з контрагентами
6 Супровід підприємства у відносинах з державними органами
7 Захист посадових осіб підприємства від претензій правоохоронних органів
8 Судовий захист підприємства

Кому потрібні наші послуги?

 До нас часто звертаються організації, які:

 • Роблять перші кроки в світі бізнесу.
 • Потребують консультацій з питань трудового права та оподаткування.
 • Намагаються налагодити або оптимізувати документообіг.
 • Періодично укладають договори і угоди, прагнучи діяти в рамках правового поля і виключити ризики.
 • Стикаються з проблемами пред'явлення позовів та претензій.
 • Ведуть переговори з діловими партнерами.
 • Залучені в судові тяжби.
 • Потребують своєчасного інформування про нововведення в законодавстві, що стосуються їх сфери діяльності.
 • Прагнуть отримати юридичне обслуговування на максимально вигідних умовах.

Даний сервіс буде корисний як для малих, так і для середніх підприємств незалежно від сфери занять. Він дозволяє працювати в рамках правового поля, запобігти випадкові порушення, грамотно поставити ведення документації та інші робочі моменти. Підтримка кваліфікованих юристів - гарантія злагодженого, успішного і законного бізнесу. І набагато вигідніше замовляти її не в момент критичної необхідності, а комплексно, на абонентській основі. Тільки так можна врахувати всі нюанси і запобігти безлічі потенційних проблем.

 

Що входить в послуги?

Наші досвідчені фахівці запропонують вам:

 1. Комплексний супровід господарської діяльності вашої компанії. Такий підхід дозволяє досягти поставлених завдань, попереджаючи появу невідповідностей і вирішуючи проблеми по мірі їх виникнення, а також скоротити витрати.
 2. Консультування з актуальних питань, пов'язаних з вашим бізнесом - в області податкового, трудового, земельного, цивільного, корпоративного, банківського, фінансового права та т д.
 3. Юридичне обслуговування підприємств на етапі їх відкриття. Супровід реєстрації в державних структурах, отримання дозвільних документів. Сприяння в розробці внутрішньої документації і веденні документообігу.
 4. Юридичний аудит. Перевірка на відповідність діяльності законодавчим нормам, оперативне усунення порушень.
 5. Регулювання суперечок і судових процесів. Розробка і відправка позовів і претензій, вирішення корпоративних суперечок і зовнішніх розглядів, представлення інтересів клієнта в суді та інших відповідних органах.
 6. Юридичний супровід бізнесу при укладанні угод. Експертиза договорів або їх складання, участь юристів у переговорному процесі з партнерами, супровід транзакцій.
 7. Допомога в питаннях продажу, поглинання, злиття, реорганізації, поділу або ліквідації підприємств. Проведення угод даного типу з максимальною вигодою для вас, а також правомірне оформлення банкрутства.
 8. Постійна інформаційна підтримка. Надання актуальних відомостей з нормативно-правової сфери, повідомлення про зміни в законодавстві.

 

Чому вам варто звернутися в Ріяко і партнери?

Не варто бути самовпевненим в області врегулювання різних законодавчих питань. Розумний підхід - довіряти справу свого життя професіоналам, які завжди підстрахують і стануть надійним щитом від будь-яких правових порушень. Не чекайте, поки проблеми дадуть про себе знати - не допускайте їх появи! Наші досвідчені юристи завжди до ваших послуг!

Зв'яжіться з нами, щоб замовити комплексне сприяння юристів для свого бізнесу прямо зараз!


РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ


Скасування печаток: наслідки та перспективи

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!