Житлові спори Допомога з питань житлового права

Адвокат і юрист з житлових спорів в Києві та Харкові

 

«Житлове право. Найбільш важливими аспектами цього напрямку юриспруденції є питання, пов'язані з визначенням прав власності на нерухомість і умов її використання, відшкодуванням матеріальних збитків з третіх осіб у разі пошкодження житла.

Крім цього, житлове право регулює питання прописки-виписки, вселення-виселення, а також дозволяє оскаржувати договору купівлі-продажу, міни та дарування нерухомості

Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Юридична консультація з житлових спорів
2 Розділ майна в судовому порядку
3 Встановлення порядку користування житловим приміщенням
4 Вселення / виселення
5 Допомога при затопленні квартири
6 Спори з «комунальниками»
7 Приватизація квартири

Юристи і адвокат з житлових спорів та консультація Киів, Харків


Харківський адвокат Ріяко Євген Олександрович надає кваліфіковану юридичну допомогу з питань сімейного права. У сімейних взаєминах виникають суперечки як особистого характеру, так і по відношенню до майнових прав. Ваш харківський адвокат Ріяко Е.А., який має великий досвід у вирішенні таких конфліктних ситуацій, проконсультує щодо ситуації, що склалася, запропонує варіанти вирішення виниклої проблеми, не доводячи справу до судової інстанції. У разі неминучості судового розгляду справи, він встане на захист Ваших інтересів в суді.

 

Адвокат з житлових спорів

 

Жилье – это самая важная материальная ценность человека. Отсутствие или недостаток знаний в области правовых норм, касающихся собственного дома или квартиры, может привести к необратимым последствиям.

К сожалению, всегда были и есть люди, которые не прочь завладеть чужими материальными ценностями, к которым относится и жилье.  Также нередки случаи возникновения неоднозначных и спорных вопросов вокруг жилья на фоне развода супругов или распределения наследства. Еще одна распространенная проблема, которую приходится решать – недобросовестное отношение ЖЭКХ к исполнению своих обязанностей.

Поэтому адвокат по жилищным спорам Харьков может оказаться тем единственным человеком, который поможет избежать крупных неприятностей.

Когда будет полезно обратиться за юридической помощью?

Багато хто навіть не підозрюють, як багато може бути ситуацій, пов'язаних з житловим питанням. Ось тільки декілька найпопулярніших пунктів з довгого списку, з якими звертаються громадяни:

  • консультації по перебудові, переплануванню або проведення капітального ремонту;
  • правова оцінка дій ЖКГ;
  • консультація при складанні договору з комерційних операцій з нерухомістю;
  • консультація по приватизації приміщень;
  • консультація по складанню договорів оренди житла;
  • консультація у випадках виселення, незаконного заселення і т. д.
  • пошкодження квартири сусідами, квартирантами
  • порушення правил тиші з боку сусідів

Юрист з житлових спорів Київ, Харків - це кваліфікований фахівець, який працює в галузі житлового права і бездоганно розбирається в найтонших і складних нюансах цієї проблеми. Діє він у рамках Цивільного та Житлового кодексу, а також відповідно до законів, актами, постановами, указами, розпорядженнями.

До компетенції такого юриста входить складання різних документів: позовних заяв, клопотань та інших, для ведення правових процесів з житлових питань. Тільки на поверхні здається, що офіційні документи - це стандартні папери, які досить заповнювати за шаблоном. Насправді договори, які регулюють відносини між сторонами з житлових питань, мають свою специфіку. І тільки глибокі знання в питаннях права дозволяють вести комерційну діяльність, розпоряджатися своїм житлом або вирішувати виникаючі суперечки коректно.

Наприклад, людині, яка вирішила інвестувати в будівництво багатоквартирного будинку, обов'язково потрібна консультація юриста з житлових питань. Інакше можна крупно понести великі фінансові втрати. Також юристи з житлових спорів Харків допоможуть запобігти незаконним діям сумнівних осіб, які зазіхають на чуже житло.

Не тільки житлові спори, консультації в Харкові потрібні при виникненні конфліктних ситуацій. Намір приватизувати державне житло також потребують втручання фахівця. Справа в тому, що з часів 90-х років, коли поняття «приватизація» увійшло в побут наших громадян, в закон не раз вносилися зміни, коригування та доповнення.

Звичайній людині, далекій від юриспруденції, розібратися у величезній кількості пунктів, нюансів і тонкощів, не під силу. Тому правильним рішенням буде спертися на знання і досвід юриста.

Отже, житлові спори (адвокат в Харкові володіє даною тематикою на професійному рівні) краще вирішувати за допомогою фахівця. Це єдиний спосіб убезпечити себе від майнових і матеріальних втрат, а також тимчасових витрат і емоційного вигоряння.


РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ

Як розділити будинок або квартиру між власниками?

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!