Договірна та претензійна робота на підприємстві
Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Консультації з питань договірної та претензійної роботи на підприємстві
2 Розробка і складання базових договорів
3 Аналіз договорів контрагентів
4 Проведення переговорів з контрагентами
5 Складання претензій та відгуків на претензії
6 Досудове та судів Врегулювання СПОРІВ

Як відбувається професійна розробка договорів?

Письмові угоди сьогодні є невід'ємною частиною практично будь-якої угоди. Найчастіше з ними доводиться стикатися менеджерам різних компаній. При цьому важливо, щоб складені вони були досвідченими в даній сфері адвокатами і юристами. Для захисту своїх інтересів великі підприємства, фірми, що належать до сфери малого і середнього бізнесу, а також індивідуальні підприємці можуть скористатися такою послугою нашої компанії, як розробка, аналіз договорів, складання претензій.

Основні нюанси

Мети укладання контрактів можуть бути різними: від оренди комерційного приміщення до відкриття акціонерного товариства. В кожному випадку існують свої особливості, при цьому їх велика частина врахована в типових формах договорів. Такі шаблони легко знайти в інтернеті, проте краще користуватися послугами професійного адвоката для складання індивідуального угоди. І ось чому:

Документ буде не тільки відповідати законодавчим вимогам, а й захистить ваші інтереси, в той час як типові форми виконують тільки першу функцію.
Укладач договору гарантує вам його дійсність. При скачуванні в інтернеті користувач мережі не може бути впевнений в якості типової форми.
Існує можливість включення додаткових пунктів, чим користуються дуже багато підприємців. Це дозволить максимально деталізувати угоду, щоб в подальшому не могло виникнути ніяких проблем. Адже ви не знаєте, чи дійсно контрагент надійний і чесний, а законодавство на даний момент має безліч спірних пунктів, що в підсумку нерідко призводить до конфлікту і суду.
Крім того, фахівці нашої компанії завжди підходять до надання послуги з розробки та аналізу договору комплексно. Це означає, що вони не просто сформують грамотний текст, а й оцінять ризики, що виникають в ході тієї чи іншої угоди, і постараються їх мінімізувати.

При цьому вартість складання договорів в нашій компанії дуже прийнятна. Вона залежить від сфери, до якої відноситься угоду, і деталізації тексту, індивідуальних вимог клієнта, терміновості виконання замовлення. У будь-якому випадку ціна на дані роботи буде у багато разів менше потенційних збитків при використанні типових форм або усних домовленостей.

 

Читати далі
успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!