Оформлення нерухомості Юридична допомога в приватизації квартири, супровід угод купівлі-продажу квартир, нерухомості

Юридичні послуги з нерухомості Київ

Стабільно зростаючий ринок нерухомості в Україні і фінансове становище населення сприяють збільшенню кількості угод в цій галузі. При цьому відносини в сфері нерухомості чітко регулюються на законодавчому рівні і в той же час залишаються одними з найскладніших з юридичної точки зору, що часто призводить до небажаних наслідків для їх учасників (обман, шахрайство, незаконні умови угод і т.д.). Це викликано великою кількістю нормативних актів і поєднання в даній сфері як публічних, так і приватних інтересів. Тому при вирішенні важливих питань, будь то придбання житла в новобудові або приватизація квартири комунального / державного фонду без професійного юриста з нерухомості не обійтися. Особливо часто проблеми виникають у великих містах, таких як Харків, де державні структури і великі забудовники не завжди діють «прозоро» і в інтересах громадян.

В яких випадках потрібен юрист з нерухомості Київ

Професійне юридичне супроводження актуально в наступних випадках:

 • При реєстрації прав власності на нерухомість;
 • В процесі приватизації квартири та її передачі приватному власнику з комунального / державного фонду;
 • Під час укладання угод купівлі-продажу нерухомості;
 • Для представництва інтересів в судових спорах, об'єктом яких виступає нерухомість або право власності на неї (в таких випадках потрібен адвокат по нерухомості);
 • При відчуженні нерухомості шляхом продажу, бартеру та безоплатної передачі у власність;
 • Для законодавчо правильного висновку інших угод, предметом яких є нерухомість (наприклад, довічного утримання);

Варто враховувати, що поняття «нерухомість» не обмежується квартирою або будинком, сюди так само входять земельні ділянки та нежитлові приміщення, що збільшує кількість юридично регулюються взаємин, а відповідно і ситуацій, в яких потрібен юрист з нерухомості.

 Чим ми можемо допомогти

Адвокати по нерухомості юридичної компанії Ріяко і Партнери надають правову допомогу в даній галузі. Повний пакет послуг включає:

 1. Оформлення та аналіз договорів - доля майна часто залежить від умов договору його купівлі-продажу, міни, дарування або оренди. Юридично-правильний договір повинен відповідати цілій низці нормативних вимог і виражати інтереси клієнта, тому скласти його без практичних навичок і знань законодавства неможливо. Так само варто проконсультуватися з юристом і при підписанні пропонованого контрагентом договору.
 2. Представництво клієнта в державних органах і суді - адвокат з нерухомості допоможе захистити законні права при виникненні судових суперечок з приватними або державними особами. Крім того, професійне представництво у відносинах з державними органами заощадить ваш час і сили і значно підвищить ефективність процесу.
 3. Складання процесуальної документації - позови, скарги, клопотання і заяви є невід'ємною частиною приватизації квартири або юридичних суперечок і так само вимагають належного оформлення для досягнення бажаного результату.
 4. Повний супровід угод купівлі-продажу нерухомості - передбачає допомогу на всіх етапах угоди, включаючи складання проекту договору, ведення переговорів для узгодження всіх умов з контрагентом, їх підписання та виконання.
 5. Реєстрацію прав власності на нерухомість - сам по собі договір ще не робить покупця власником житла або земельної ділянки. Для отримання об'єкта нерухомості у власність потрібна державна реєстрація даного права. Проблеми на цьому етапі часто виникають при приватизації квартири, крім того послуга часто є платною. Провести реєстрацію максимально швидко і вигідно з фінансової точки зору можна тільки за допомогою юриста.
 6. Консультування з вищезазначених питань - якщо вам не потрібно супровід угод купівлі-продажу нерухомості, але виникли супутні проблеми або питання, наші юристи завжди готові відповісти на них у формі приватної консультації.

 

Захистіть себе від несприятливих наслідків

Кількість шахраїв і недобросовісних продавців / покупців в сфері нерухомості вище, ніж в інших сферах діяльності. Цьому сприяють багато факторів, включаючи прогалини в законодавстві, низький рівень правової культури населення і просто неуважність громадян. Своєчасне звернення до адвоката по нерухомості допоможе захистити свої права і не стати жертвою обману.

При виникненні перерахованих вище ситуацій зв'яжіться з нами за контактним телефоном або заповніть форму на сайті із зазначенням проблеми. Ми допоможемо знайти вихід зі складної юридичної ситуації!

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!