Сімейні суперечки Допомога з питань сімейного права

«Сімейне право - це один із напрямів юриспруденції, яке регулює відносини в родині. Зокрема, визначає порядок укладення та розірвання шлюбу, виплати аліментів при розлученні, торкається питань батьківських прав і подружніх обов'язків. Під юрисдикцію сімейного права підпадають такі аспекти взаємин, як розділ спільно нажитого майна, встановлення факту спільного проживання чоловіка і жінки без реєстрації шлюбу і т.д.

Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Юридична консультація з питань сімейного права
2 Розірвання шлюбу (шлюборозлучний процес)
3 Поділ майна подружжя
4 Аліменти на дитину (до досягнення 18-річчя)
5 Аліменти на дитину на навчання (з 18 до 23 років)
6 Аліменти на дружину (колишню дружину, матір дитини)
7 Встановлення порядку участі у вихованні дитини
8 Визначення місця проживання дитини
9 Позбавлення батьківських прав

Хороший адвокат і юрист по сімейних спорах ціна в Харкові

Додаткові послуги:

 • Визнання шлюбу недійсним
 • Збільшення, зменшення розміру аліментів
 • Стягнення пені за прострочення оплати аліментів
 • Призначення тимчасової державної допомоги при неможливості стягнення аліментів
 • Притягнення до кримінальної відповідальності за злісне ухилення від сплати аліментів
 • Стягнення додаткових витрат на дитину (пов'язаних з розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо)
 • Стягнення аліментів на утримання непрацездатних батьків, які потребують матеріальної допомоги встановлення батьківства
 • Оспорювання батьківства особою, яка записана батьком дитини
 • Поновлення батьківських прав
 • Встановлення факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без шлюбу
 • Усунення перешкод, які створюються бабі, дідові, прабаба, прадіду у вихованні їхніх онуків, правнуків

Адвокат по сімейних спорах Харків


Багато юристів в процесі своєї практики переконуються, що більшість громадян не мають інформації про свої права в області сімейного права. Мало хто знає про те, що і проживаю окремо, і його розірвання припускають не тільки утримання дітей, але в деяких випадках матеріальне забезпечення одного чоловіка іншим.

Не дивно, що більшість людей не користуються своїми законними правами, так як поняття про них не мають. Для цього і потрібен хороший адвокат по сімейних спорах. Варто звернутися до такого фахівця, як клієнт отримає повну і достовірну інформацію, корисну для його благополуччя і безпеки.

Хороший адвокат сімейні суперечки Харків


Багато хто вважає, що до юридичних послуг вдаються тільки в разі розлучення і що виникають в ньому гострих питань. Суперечки навколо розподілу майна, прав та обов'язків на виховання дітей, - як правило, цими питаннями і обмежуються звернення до суду.

Насправді список проблем, допомога у вирішенні яких може надати адвокат по сімейних спорах Харків, досить великий. Це і питання усиновлення, визнання або підтвердження батьківства, позбавлення батьківських прав, опіка над дитиною, зміст старих батьків.

Сімейний адвокат Харків

Також мало хто знає, що в разі відсутності батьків на повнолітніх братів і сестер можуть бути покладені зобов'язання щодо утримання неповнолітніх членів сім'ї. Ось тільки деякі питання, які входять до компетенції фахівця:

 1. Розірвання шлюбу в судовому порядку з розділом майна;
 2. Анулювання шлюбу;
 3. Редагування шлюбного договору;
 4. Визначення біологічного батьківства (материнства)
 5. Доказ прав батька / матері;
 6. Питання, що зачіпають виховання дітей.
 7. Позбавлення батьківських прав;
 8. Відновлення прав на виховання дітей;
 9. Усиновлення
 10. Сплата аліментів;

і безліч інших питань, пов'язаних з документами і спорами в сім'ї.

Юрист по сімейним спорам ціна і вартість в Харкові


На жаль, нерідко сімейні суперечки доходять до тієї точки кипіння, в якій без допомоги професіонала вже не обійтися. Юрист по сімейним спорам (ціна залежить від складності рішення проблеми, термінів рішення і багатьох інших чинників) допоможе делікатно розібратися в приватних конфліктах. Індивідуальний підхід, конфіденційність, дотримання правових норм дозволять безболісно вийти зі скрутного становища.

Що може юрист з питань сімейного права Харків
Юрист по сімейним спорам Харків, до компетенції якого входить вирішення правових задач, керується Цивільним та Сімейним кодексами. Даними документами регулюються не тільки майнові питання, але також складності морального характеру. Тільки досвідчений фахівець може знизити вплив травмуючих обставин і при цьому врахувати інтереси і права всіх членной сім'ї.

Багатьох хвилює етичне питання, пов'язаний з судовими розглядами. Почуття провини або невиправдані страхи заважають доводити до суду особистісні проблеми, пов'язані з людиною, який ще недавно здавався близьким і рідним. Але не всі знають, що звернення за юридичною допомогою, зовсім не передбачає обов'язкового доведення справи до суду.

Навпаки, поява в низці неприємних подій професійного юриста, часто зводить конфлікт на «ні» і дозволяє досягти взаємовигідних домовленостей в мирному ключі. При цьому ніхто не буде відчувати себе обділеним, адже адвокат (сімейні суперечки Харків) діє в рамках закону і ретельно стежить за законністю прийнятих угод.

Сімейні суперечки адвокат Харків
Адвокат сімейні суперечки (вартість встановлюється індивідуально) при укладанні договору зі своїм клієнтом знаходиться в зоні доступу для вирішення несподівано виниклих питань в пріоритетному порядку, і надання термінової телефонної консультації.

Читати далі
успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!