Створення бізнесу і інвестиції Юридична допомога в реєстрації бізнесу і супроводі інвестицій

Допомога адвоката в реєстрації всіх видів підприємницької діяльності

Заробляти на гідне життя, а не тягнути майже жебрацьке існування, по мінімуму залежати від держави - мета тверезо мислячої людини. Досягти цього реально, відкривши свою справу. З останніми змінами в законодавчій базі реєстрація ПП, ФОП, СПД, ТОВ, АТ, (ФОП, ТОВ, ПП) було досягнуто значного спрощення, займає менше часу і сіл.Начало підприємницької діяльності вимагає певних фінансових впливів. Запустити власний бізнес можна самостійно при наявності вільних грошей, але для цього необхідно добре орієнтуватися в процесі інвестування, в особливості різних форм суб'єктів господарської діяльності, кожній з яких притаманні характерні особенності.Отсутствіе початкового капіталу не критично: можна скористатися інвестиційними програмами як зарубіжних інвесторів, які починають входити на наш ринок, так і грошима вітчизняних вкладників капіталу. Оформити кредит на вигідних умовах, скористатися спеціальними держ програмами, залучити інвестиції допоможуть кваліфіковані фахівці.

Riyako

Євген Ріяко

Керуючий партнер, Адвокат

Євген Ріяко – адвокат, керуючий партнер юридичної компанії RIYAKO & PARTNERS.

Основна спеціалізація - кримінальна практика і юридичний супровід бізнесу.

Має колосальний досвід в питаннях захисту клієнтів на всіх стадіях кримінального процесу і в судах з питань правового забезпечення безпеки бізнесу, вирішення спорів з контролюючими та правоохоронними органами, захисту від рейдерських атак, недобросовісної конкуренції; консультує з питань антикорупційних політик, дотримання обов'язкових процедур в цих областях і проведення внутрішньокорпоративних розслідувань можливих правопорушень.

Крім цього, Євген спеціалізується на взаємодії з органами державної влади. Євген бере активну участь у законотворчій діяльності, консультує галузеві асоціації та державні органи, виступає в якості спікера на профільних конференціях і семінарах.

https://riyako.com.ua/ua/eugen-riyako 

 
Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Консультації з усіх питань, пов'язаних з реєстрацією та запуском бізнесу
2 Реєстрація та реструктуризація всіх форм бізнесу
3 Планування і оптимізація всіх питань для бізнесу (оподаткування, трудові відносини, договору і ліцензії)
4 Супровід угод по злиттю, поглинанню, придбання бізнесу
5 Супровід інвестиційних проектів та залучення фінансування
6 Супровід операцій з цінними паперами
7 Рішення корпоративних суперечок

Коли потрібні наші послуги?

 Запорукою успіху підприємців є належна підготовка документації, подання про алгоритм оформлення компанії. Звертайтеся до адвоката по реєстрації фірми та інвестицій, коли виникає необхідність:

 • швидко, без складнощів відкрити ПП, ФОП, СПД, ТОВ, АТ, (ФОП, ТОВ, ПП);
 • вибрати оптимальну форму і вид господарюючого суб'єкта, вигідний режим оподаткування;
 • отримати кредитні кошти в банку для реалізації починань;
 • супровід операцій з цінними паперами;
 • брати участь в тендерах з відкриттям власного проекту;
 • зареєструвати іноземну інвестицію;
 • убезпечити свої вкладення;
 • безперешкодно виводити прибуток з підприємства за кордон.

При виникненні нерозуміння між декількома інвеститорами або співзасновниками судових засідань не уникнути. Допомога юриста з інвестицій в залі суду, де відбувається вирішення корпоративних суперечок - єдина можливість відстояти свої інтереси.

 

Наші адвокати, що спеціалізуються на реєстрації підприємств та інвестицій пропонують:

 1. Комплексну консультацію з питань реєстрації та ведення підприємницької діяльності в Україні.
 2. Підготовку повного комплекту документів (довідок і свідоцтв), реєстрацію в Державній реєстраційній службі, виписки з ЄДР, реєстрація в реєстрі платника ПДВ, постановка на облік в пенсійному фонді.
 3. Швидка реєстрація громадської організації.
 4. Надання юридичної адреси, нотаріально завірений переклад офіційних паперів на державну мову, проведення обов'язкових держ платежів і плат нотаріуса.
 5. Ухвалення участі в плануванні графіка і розмірів майбутніх надходжень; допомога в грамотному розподілі коштів, напрям в правильне русло потоки грошових коштів.
 6. Консультації в сфері інвестицій, зведення до мінімуму можливих ризиків. Складання інвестиційних договорів. Супровід інвестицій, оцінка ефективності проекту на різних етапах розвитку.
 7. Ми не допустимо націоналізації іноземних інвестицій, посприяємо в судах для відшкодування збитків, завданих дією / бездіяльністю держслужбовців. Організуємо безперешкодний висновок за кордон у валюті прибутку, заробленої внаслідок інвестування.

 

Клієнти обирають "Ріяко і партнери", тому що ми:

 1. Налагодили чітку взаємодію з чиновниками держустанов, вчасно отримуємо інформацію про зміни процедури реєстрації.
 2. Маємо ґрунтовну теоретичну підготовку та багаторічний практичний досвід у вирішенні питань даної сфери.
 3. Добиваємося результату в кожному індивідуальному випадку. Залучаємо до вирішення виникаючих проблем колег, які знаються на процедурних тонкощах поставлених завдань.
 4. Макети статутних актів удосконалюються роками відповідно до чинного законодавства, ключові моменти розписані до дрібниць.
 5. Просимо мінімальний перелік документів, відсутню готуємо самі.
 6. Завжди на зв'язку, працюємо в режимі 24/7.
 7. Терміни і спосіб оплати узгоджуємо персонально.

Будь-яке починання стане успішним при наявності конкретного плану, необхідних фінансів, знанні основоположних принципів організації. Одній людині важко врахувати всі нюанси.

Щоб не втратити вкладення, а змусити їх приносити дохід, на початковому етапі важливі зусилля команди. Звертайтеся, за допомогою до наших адвокатів - ми вирішимо труднощі, і втілимо мрію про високий рівень достатку.


РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ


Установчі документи: як грамотно скласти, щоб уникнути проблем з державною реєстрацією юридичної особи

Реєстрація юридичних осіб

ПП або ТОВ, що краще?

Як закрити ФОП?

Спадкування частки і вступ в ТОВ

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!