Спори по кредиту і іпотеці Юридична допомога та консультація по банківським кредитам

Адвокат по кредитах і іпотеці Харків, Київ

 

Мабуть, в наш час не знайти практично жодної людини, яка хоч раз в житті не стикався з банківським кредитуванням. На жаль, доходи населення не зростають шаленими темпами, самостійно зібрати пристойну суму не виходить, а тому для здійснення солідної покупки - техніки, автомобіля або житла - прийнято вибирати найбільш зручний і доступний шлях - кредитування. Особливо актуальне це питання в великих містах, таких, як Харків, Київ. Проте, наслідки укладення договору можуть бути вельми непередбачуваними. Покладемо, позичальник втратив роботу і не може погасити заборгованість або банк за власною ініціативою змінив процентну ставку. Саме в цій ситуації знадобиться професійний юрист. Потрібен адвокат в Харкові (Києві) за кредитами? Тоді ви потрапили за адресою!

 
Юридична компанія "RIYAKO & PARTNERS" надає такі послуги:
1 Консультація адвоката по кредитах і іпотеці
2 Юридична експертиза документів
3 Складання заяв, скарг, звернень, позовних заяв і подача до відповідних інстанцій
4 Представництво інтересів в банківських установах, виконавчій службі, суді та інших державних органах.
5 Врегулювання суперечок по кредитах, як в судовому порядку, так і в позасудовому

Коли потрібен адвокат по кредитних справах?

Вам потрібна допомога фахівця, якщо потрібно:

 • визнати договір кредитування / іпотеки / поручительства недійсним;
 • зменшити стягуваної суми неустойки, пені або штрафу;
 • знизити процентну ставку по кредиту або іпотеки;
 • вивести майно з-під застави;
 • домовитися про реструктуризацію боргу (якщо є кредитна заборгованість), відстрочення платежу або кредитні канікули;
 • оскаржити нотаріальну напис або дії державного виконавця;
 • оскаржити оцінку майна, яка була проведена необ'єктивно;
 • оскаржити публічні торги або їх результати.

Послуги адвоката по кредитних справах вам знадобляться в будь-якому випадку, якщо ви вважаєте, що ваші права порушені і хочете захищати їх в суді.

 

Наші адвокати по кредитах і іпотеці пропонують вам:

 1. Комплексне ведення вашого питання від моменту звернення за допомогою до прийняття рішення по справі. Вами може бути отримана, як повна консультація адвоката по кредитах, так і ефективна практична допомога, що включає ведення переговорів з банком, представництво інтересів в суді і т.д.
 2. Складання будь-якого роду юридичних документів - заяв, скарг, звернень, позовних заяв (при необхідності включаючи подачу зазначених документів до відповідних інстанцій).
 3. Юридична експертиза документів. Якщо ви тільки плануєте укласти договір іпотеки або кредитування - обов'язково зверніться до юриста по банківським спорах за проведенням аналізу договірної документації, яку ви будете підписувати. Так ви вбережете себе від можливих зловживань і порушень ваших прав. Якщо ж ви вже уклали договір, то аналіз допоможе вам встановити його сильні і слабкі сторони, підготується до можливих дій з боку банкірів і попередити небажані наслідки.
 4. Представництво інтересів клієнта в банківських установах, виконавчій службі, суді та інших державних органах. Здійснювана професіоналами захист зможе гарантувати вам максимально ефективний результат. Врегулювання суперечок по кредитах може бути вироблено, як в судовому порядку, так і в позасудовому - мирним шляхом за рахунок досягнення компромісу. Юрист за банківськими спорах зможе провести переговори так, що всі сторони угоди залишаться задоволені, а ваші права будуть дотримані.

 

Чому клієнти обирають «Ріяко і партнери»?

 1. Штат компанії кваліфіковані фахівці високого класу, які мають тривалий досвід роботи в різних сферах юриспруденції, як в комерційних, так і в державних структурах;
 2. Звертаючись за допомогою до нас, ви завжди отримуєте індивідуальний підхід, що не обмежується участю у вашій справі одного юриста, особливо важливі питання і процедурні тонкощі можуть вирішуватися цілою командою фахівців з врегулювання суперечок по кредитах для досягнення поставленої мети;
 3. Ми виконуємо будь-яке завдання «під ключ» і гарантуємо якість послуг, що надаються;
 4. Ми завжди готові обговорити найбільш зручну для вас систему оплати послуг (приймаємо онлайн-платежі);
 5. Наші фахівці в зоні доступу 24/7, так що навіть в самій екстреної ситуації ви отримаєте оперативну допомогу.

 

Спори з банками по кредитах ніколи не варто недооцінювати. Якщо ви розраховуєте на позитивний результат - заручитися підтримкою адвоката по кредитах і іпотеці. Ви не тільки заощадите свій час, але в кінцевому підсумку - і гроші. Знайти адвоката по кредитах і іпотеці високого рівня - непросто, але тільки якщо ви не звернулися в «Ріяко і партнери». Тут вас чекають кращі профі, і будьте впевнені - ваша проблема буде вирішена!
 
Не відкладайте важливе питання на завтра! Телефонуйте і отримаєте юридичну консультацію по банківським кредитам прямо зараз!

 


РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ


Чи може заборгованість по кредиту стати перешкодою для виїзду за кордон

Розмір податку на "прощений" банком борг

Визнання кредитного договору недійсним: способи, перспективи, юридичні наслідки

Правові механізми захисту прав кредитопозичальників (боржників)

Як накласти арешт на майно боржника?

успішні кейси
залиште заявку з описом вашої проблеми і ми обов'язково вам допоможемо Якщо Ви потребуєте в даному виді послуги, залиште свою заявку і ми обов'язково з вами зв'яжемося!